Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki szeretném próbálni lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni lánnyal, de nem tudom, hogy hogy kezdeményezzek, vagy honnan lehet látni, hogy benne van-e. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
én is lánnyal szeretném kipróbálni, és szintén nemtudom ezeket a dolgokat. 20/F :(
2015. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bnom is ki szeretne. O se tudja hogy kezdjen neki a dolognak
2015. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Szia.


Hozd fel neki a témát. A reakcióiból ki fog derülni. Gondolom van annyi tapasztalatod, hogy felmérd, ínyére van e a dolog, vagy nem.Ha igen, fokozatosan mélyüljetek el benne. a többi meg fantázia dolga.

2015. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Hozd fel neki a témát. A reakcióiból ki fog derülni. Gondolom van annyi tapasztalatod, hogy felmérd, ínyére van e a dolog, vagy nem.Ha igen, fokozatosan mélyüljetek el benne. a többi meg fantázia dolga.
2015. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ki szeretném egyszer próbálni, csak fogalmam nincs hol keressek. Valahogy nem rí le a lányokról, hogy épp vevők az ilyenre.
2015. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van már konkrét személy? Mert ha van akkor beszélgess vele róla, tegyél enyhe utalásokat. Nyugodtan lehetsz finoman rámenős is. Aztán 50-50% :D én mindig így élek. Ha meg nincs, akkor úgy a legegyszerűbb, ha alapból úgy keresgélsz, akkor kisebb az esély rá, hogy mellé fogsz :)
2015. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De hisz a kérdést azért tette fel hogy itt találjon valakit!?

Miért nem írtok privátot, és leszbiztek?

2015. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol élsz. De a nagyvárosokban számtalan bárban, ha egy lány vagy lány társaság van. Ha elfogadja a meghívást, már félúton jársz. És jöhet az ismerkedés.
2015. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Előző voltam, nem meleg bárokról írtam!!!
2015. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Laci a Kapitány válasza:
59%
Feltételezem a kérdést egy lány ( hölgy ) tette fel. Többen is jelezték a válaszaikban, hogy érdeklődést mutatnak a téma iránt. Nos szerintem a legegyszerűbb módja, hogy az érdeklődők egymásnak, vagy akár a kérdezőnek is, írnak Privát üzenetet. Én legalábbis így tennék. Más téma, hogy én is szeretném "kipróbálni lánnyal" de szerintem ezt már kitaláltátok :-)) ..ja, és hozzáteszem, az nem kipróbálás lenne nálam, hanem rutin.
2015. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!