Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lanyok, nok! Koztete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lanyok, nok! Koztetek is van olyan, aki azert nem hord magan leszbikus jelzeseket, mert izlestelennek tartja oket?

Figyelt kérdés
Nem tehetek rola ,de szerintem a leszbikus jelzesek iszonyu rondak es noietlenek is. Engem kulonosen a szivarvanyos cuccok ,a szemoldok piercing ,ill. a leszbikus fulbevalo irrital. Tudjatok ,melyik az szerintem ,ilyen kis ronda ezust karika fulbevalo .

2015. okt. 30. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Már miért hordanék? Soha, eszembe sem jutott... gyűrűt hordtam a hüvelykujjamon, de nem feltétlenül úgy, mint leszbikus jelzést, hanem mert annyira lehetetlenül vékonykák az ujjaim, hogy arra már gyűrűt sem gyártanak:D

Egyszerűen nem is érzem magaménak azokat a jelzéseket, meg ennyi erővel a homlokomra is írhatnám, hogy meleg vagyok... akinek tudnia kell, az majd tudni fogja ;)

Szóval szerintem jól teszed, hogy nem viselsz ilyesmit.

2015. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy ez mennyire furi,vagy különös de én még nem hallottam ezekről a "jelzésekről" de ha egy lánynak ez tetszik,akkor az ő szuvenír joga,hogy mit hord,mit nem. Nem szólok bele,max nem tetszik,de az is csak az én bajom lehet,egyébként engem pont nem ez érdekel egy lánnyal kapcsolatban.
2015. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Egy ideig hordtam szivárványos karkötőt, de csak egy vékony kis fonott valamit. Azt nagyon szerettem, csak konkrétan lefoszlott már rólam.Az ilyen feltűnő nagy szivárványos cuccok meg nem igazán passzolnak a stílusomhoz. A bal hüvelykujjamon van még egy kis fekete gyűrű, eleve nagyon szeretem a gyűrűket, de ez akkor is rajtam van, ha amúgy másik nincs. Viszont ez annyira nem jellemző,sokan nem is ismerik, illetve nem feltétlenül leszbikus jelzés..

Ami érdekes még, hogy a szemüvegemre mondták már, hogy ilyen tipikus "b*ziszemüveg", nem gondoltam erre amúgy, csak ez a keret tetszett.

A szemöldök piercing szerintem elég kétes, nem kizárólag "leszbikus elem" (mint ahogy az összes többi sem, inkább csak az összhatásban nézve).

Egyébként fülbevalónál nem tudom mire gondolsz, az amit porcba szoktak, vagy mi?

2015. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ez eléggé magányügy. Már miért kéne hirdetni?

Akinek akarom, annak elmondom. Nem kell azt mindenkinek tudnia.

2015. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én alapvetően semmi ilyet nem hordok, gyűrűt szeretnék, de egyszerűen nem áll jól a kezemen. Ahogy valamelyik előttem szólónak, egy kis fonott szivárványos karkötőm van, de azt is úgy kaptam és azért hordom, mert cuki. :) (És kevésbé tűnik nyeszlettnek a csuklóm...)

18l

2015. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hmm, igen.


Az ibolya pl. a virágnyelv szerint egy ilyen jelzés, és szeretem még az orchideát, liliomot is. Nekem ezek annak számítanak.

A labrisz is tök jó, bár a legtöbben baltának nézik.


Meg aztán a elegáns ingeket, mellényeket.


A szemöldök piercing tirpák tapló dolog volt már a kilencvenes évek végén is, és ez a helyzet azóta csak romlott. A világ minden kincséért se.


A fülemben meg tágító és 5-6 lyuk van, a karika hülyén néz ki benne.


A szivárványos cuccok nekem is bántják a szememet. Pride, ráutaló magatartás meg minden, de magamon én se szeretem.

Ez sztem azoknak a tizenéves lánykáknak a mániája, akik most jöttek rá, és túlteng bennük a bizonyítási vágy.

2015. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

"szuvenír joga" ???? Talan szuverén, nem? :D


Amugy, en sem hordok semmit. En is ugy gondolom, mint Te, kerdezo. Nem tetszenek, ennyi.

2015. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már rég keresek valami kis szolid hüvelykujj gyűrűt, vékony, kis feketét. Ez még talán ok, aki érti az úgyis érti, aki meg nem annak mindegy. De az összes többi jelzés szerintem túlzás, pl szivárványos holmit még akkor sem vennék fel, ha tetszene a színösszeállítás :D ... azt már túlzásnak érezném.
2015. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

Noietlen?

Aztan egy melegnek miert kene noiesnek lenni?

Nem pasinak akar tetszeni.

2015. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nőietlen, igen.. attól, hogy leszbikus vagyok, még nő vagyok...


nekem is a hüvelykujj gyűrű van, úgy látom az előttem szólok is inkább ezt viselik, ez a legelterjedtebb.


a többi dologtól a hideg kiráz, úgyhogy azokat hanyagolom

2015. nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!