Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Ha masztizok mindig el tudok élvezni de a barátnőmmel soha (arról a rémes pasis időszakról nem is beszélve)

Mi lehet a baj? Pedig élvezem, közel is járok és még sincs...



2015. nov. 7. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Rémes pasis időszak? ahogy olvasom szerintem csak a pasi volt rémes. Bár fura hogy 2 nő szexel és nem megy el... ha valaki de a nő tudja hogy mi kell a nőnek ...
2015. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehéz lenne válaszolni :) mert csak te tudod, mi zajlik le benned, és hogy a partnered mit tud nyújtani neked. Meg elsősorban a partnerrel érdemes megbeszélni :). És egy jól működő dologban ezt meg kell tudni beszélni, és lehet rajta változtatni. Hüvelyi orgazmus nem mindenkinek jön össze, de a csiklós szerintem elég könnyen összehozható némi odafigyeléssel :)
2015. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, mióta vagy együtt a barátnőddel?

Ha nem olyan régóta, Nektek is össze kell szokni, mint minden párnak ;)

2015. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

fél éve vagyunk együtt.

Nem tudom a pasi volt e rémes de arra gondoltam hogy én az egésztől undorodtam :)

2015. nov. 7. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy mimelt a vonzalom? (Én ettől tudok nagyon nehezen vagy egyáltalán nem elmenni.)
2015. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a partnerednek hogy, hogyan tudsz elmenni, beazéld meg vele. Nem fog megharagudni, de így neki is jobb lessz hogy örömet tud neked okozni.
2015. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!