Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudnátok nekem tanácsokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem tanácsokat adni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval kiszemeltem magamnak egy lányt a buszon. Szeretném megismerni nagyon nagyon. :) A probléma azzal van hogy még soha nem beszélgettünk próbàltam meg keresni facebookon is de nem találtam annyit tudok hogy hol lakik meg milyen suliba jár. Van tippetek hogyan kereshetném meg? :) megszólítani félek pedig szerintem én is tetszek neki mert minden reggel szemezünk meg mindig mosolyog rám :) Léccccci segitsetek :))) 19/L/L

2015. nov. 30. 18:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Hát kérdezd meg! :D Máshogy nem nagyon lehet. :) Drukkolok!
2015. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%

Es mi van ha hetero!

Erre nem gondoltal meg?

2015. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Marmint csak ugy mosolyog!

Mert en is szoktam "vidam " emberekkel talalkozni.

2015. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nagyon megszeretném szólítani csak míg nem nagyon vagyok biztos az ő identitásában addig nem merek félek h beégek. A másik meg hogy mindig a barátnőivel van :/
2015. nov. 30. 18:44
 5/33 A kérdező kommentje:
Mindig a szemembe néz és úgy mosolyog :) és mikor hátra nézzek akkor azt látom hogy néz és.megint egymásra mosolygunk :) de gondoltam rá h lehet hetero ezért nem merem megszólítani :/
2015. nov. 30. 18:46
 6/33 anonim ***** válasza:

Akkor viszont valamelyik csajszinal kene kipuhatolnod ezt a lanyt bovebben.

Akkor nem akkora az eges...

2015. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Sajnos barátikörömben se ismerik meg különböző suliba járunk. Csak reggelente egy buszon utazzunk :S de valahogy érzem hogy tetszem neki. Nem tudom leírni miért de érzem :)
2015. nov. 30. 18:50
 8/33 anonim ***** válasza:

Felreertettel!

Az o barati korebe kene erdeklodnod orola!

2015. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :) most sajnos 2 napig nem látom mert én gyakorlaton leszek. :/ de mikor nem látom hiányzik csak miatta kellek időben regelente hogy lássam. :) feldobjaa a napom mikor felszállok a buszra és egyből mélyen a szemembe néz és mosolyog :)
2015. nov. 30. 18:55
 10/33 anonim ***** válasza:
Te aztan erdekes csajszi lehetsz..
2015. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!