Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Külső és belső szempontjából.

Mi fontos nektek egy lányban?



2015. dec. 5. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

Kinézetre legyen ilyen tumblis lán, belsőre meg bunkó, csak azzal ne legyen az akit bír

És nekem fontos, hogy a másik legyen a dominánsabb

2015. dec. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg annyi, hogy adjon magára. Ha a személyisége megnyerő, az úgyis megtudja szépíteni az embert.:) nekem ez a fontos, hogy szeressen es ki is tudja mutatni.:) legyen nagy szíve, de tudjon kegyetlen is lenni ha kell..:) értse a szar vicceimet amiken rohadt jókat tudok röhögni. :D es legyen legalabb fele annyira bolond, mint en:)
2015. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyen értelmes, legyen benne több, mint egy átlagos lányban (persze kinek-mi).

De értem én ne csak ilyen leegyszerűsített gondolatmenete legyen hogy pl: mit vegyek ma fel? vajon jól áll rajtam ez a ruci? melyik lehet a legjobb szemceruza márka? ststb.


Persze, adjon magára, de legyenek értelmesebb gondolatai, legyen empatikus és legyen határozott.

Lássa meg bennem a jót is, ne csak a rosszat, ha bármi problémája van, azt mondja ki és ne legyen köztünk kommunikálási probléma.


Külsőre meg... háát.. elég sok különböző lány tetszett már.

Csinos testalkat, hosszú haj, szép és hangsúlyos szemek:)

Előny, ha smink nélkül is szép és nem is kell neki a tonnányi smink, hogy önbizalma legyen.


20/l

2015. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: legyen bunkó? :D Amúgy értem, hogy hogy érted, de meglepett a válasz. :D


2. válaszoló: Egyetértek azzal, hogy ha a személyisége megnyerő, még szebbé teszi az adott lányt. :) Érdekelne egy a vicceid közül. :D


3. válaszoló: Na, ez nekem is nagyon lényeges, hogy legyen véleménye, legyenek gondolatai. :)


23/L/L

2015. dec. 5. 15:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Külsőre: abszolút nőies, mint én. Nem agyon szolizott, tetkó és arcpiercingek nélkül, természetes kinézet, de azért adjon magára, legyen stílusos és szép. A fogak ápoltsága nagyon fontos.

Belsőre: abszolút nőies, céltudatos, határozott, művelt, intelligens, humoros.

Szerencsére megtaláltam a párom. :)

2015. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a teltebb lányok /nők jönnek be,akiknek nagyon erős kisugarzasuk van es pozitivak,jokedelyűek,akik mellett nem tudok úgy állni, hogy ne érjek hozzajuk,mert muszáj hozzaerjek vagy ugy megmarkolnam:)
2015. dec. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyen nőies és rámenső..:) 18/L
2015. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Külsőleg a "tomboyabbak" tetszenek inkább. Konkrétum nincsen. Legyen benne valami extra. Valami.. nem is tudom. Vonzó például , ha van piercinge , fültágító , vagy valami.

Belsőre.. hm.. nem akarok közhelyes lenni , hogy "szetessen és becsüljön az égig" satöbbi. Szóval legyen önmaga. Ha majd valami megfog. (:

2015. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legyen, vicces, laza, optimista. A siránkozó, önsajnáló csajokat nem bírom.

Legyen érdeklődő és nyitott.


Kinézetre nekem teljesen mindegy hogy milyen színű a szeme, a haja, a bőre, az a lényeg, se túl kövér, se túl sovány ne legyen, ápolja a testét és cseppet se akarjon semmiben a fiúkra hasonlítani.


26L

2015. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádom, ha magas egy lány. (175 cm felett ) ha hosszú ápolt finom illatú haja van. Belsőre meg.. vidám, kicsit bolond, de tudjon komoly lenni is néha. Meg romantikus:') ez az ideálom. Ha 2-3 teljesül belőle akkor boldog vagyok. És amúgy simán lehet, hogy ezeknek pont az ellentetje lesz életem szerelme, szal ki tudja. De azért bárcsak. L/17
2015. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!