Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus és biszex lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus és biszex lányok! Járt már valaki közületek WoW - vagy Porond-bulin? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Milyen a zene? mennyibe kerülnek az italok? miben illik megjelenni? és a legfontosabb: milyen lányokba botlottatok? (úgy értem, milyen a fiús/nőies lányok aránya?)Tudtatok ismerkedni? Milyen korú nőkkel találkoztatok a bulikon?


A válaszokat köszönöm!


28/nő


U.i: privit kérlek ne írjatok!



2015. dec. 10. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam az idei WOW partyn, ahol retro feeling volt leginkább:D

De nekem nagyon bejött, bár hogy őszinte legyek nem értek annyira a zeneműfajokhoz, de olyanok szóltak amik elég népszerűek és szerethetők.


Hát, nagyjából annyiba kerülnek az italok mint egy szórakozóhelyen általában, tehát nem a legolcsóbb.


Bármiben lehet menni, amiben jól érzed magad:DD Láttam lányt rendes hosszabb ruhában, úgy jött be majdnem mint valami hercegnő, de volt aki csak lazán, sportosabban öltözött.


Én itt találkoztam lányos-lányokkal, fiús-lányokkal és lányos-fiúkkal, fiús-fiúkkal :DDD

Tehát abszolút vegyes volt a társaság.

Kb mindenki megtalálhatja a neki valót, de én csupa párkapcsolatos emberkébe futottam bele.(de szerintem csak ilyen az én formám)

Egészen fiataltól kb 30-35-ig voltak ott..

Bár őszintén szólva én csak a saját korosztályomat figyeltem, úgyhogy lehet tévedek.


20/L

2015. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :) Akinek van még tapasztalata, nyugodtan írjon!
2015. dec. 10. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ilyen buliba szeretnék elmenni egyszer, de senki nem jönne el velem, egyedül meg nem akarok menni. :D
2015. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csodálkoztam már, hogy WoW játékról van szó, és valéami közös érdeklődési kör valakivel... de nagyot csalódtam. XD

Amúgy asszem ilyenre mennék én is szívesen, de Budapesten van mind és esélytelen eljutnom rájuk. :D

23L

2015. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!