Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy megy egy egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy megy egy egy éjszakás kaland?

Figyelt kérdés

Beszélgetnek egyáltalán a felek?

Hogy dől el kinek a lakására mennek?

Biztonságos? Honnan tutod hogy nem kapsz el tőle semmit?

Két nő között ez mennyire gyakori dolog?



Az elmúlt években nem igazán akar összejönni semmi, és úgy döntöttem, elegem van. Soha nem csináltam ilyesmit, azért kérdezem.



2015. dec. 19. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

ez ugy megy hogy elmész egy lebujba (disco) az a modern csitrik gyüjtö/etető/párzó helye nem kell tekintettel lenned arra hogy egy nőnek van-e valakije leszolitasz egy sunát leitatod aztán ellenőrzöd a pávaséródat végül megkérdezed hogy hazakisérheted-e/feljön-e hozzád

ha valamelyik válasz igen akkor nsert ügyed van ilyenkor minimális beszélgetést kell kezdeményezni, mondjuk bemutatod a márkás holmijaidat amiért keményen megdolgzotak a szüleid és kihangsulyozod hogy te az életben nem akarsz dolgozni te élvezed az életet.

Ha már a ház elött vagytok letepered meg fogod a seggét és ha nem ver pofán akkor felmehettek szobára. Ott előadsz egy Travolta koreográfiával füszerezett párzási táncot vele elöjáték gyanánt végül dugtok...


Igen van rá esély hogy elkapj valamit

arra is van esély hogy az egyik fél (többnyire a nő) terhes legyen

arra is van esély hogy nem kapja be tehát csak szimpla dugás lesz


ilyen egyszerü... a modern nők egszerüek mint a százas szög nem kell hozzájuk verset tanulni meg nagy költségekbe verned magad (pl dezodor virág stb.) csak odamész megmutatod hogy te vagy a társadalom legsemmirekellőbb úriembere és tiéd a bige...

2015. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez 1 leszbis kérdés lett volna 1es, de azért jól leírtad a hetero verziót szerintem :D
2015. dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"arra is van esély hogy az egyik fél (többnyire a nő) terhes legyen"


[link]

2015. dec. 19. 09:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De kíváncsi vagyok a válaszokra én is...
2015. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak internetes oldalak, ahol prostik hirdetik magukat, vannak akik lányokat is vállalnak, de ezt a profilján le tudod csekkolni. 12-17 ezer Ft egy óra.
2015. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék fizetőshöz menni. Meg amúgy is kölcsönös lenne a dolog.
2015. dec. 19. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:

feküdj le egy pasival (nem nagyügy szétszórod a lábad, s kesz) és majd bemutat a barátnőjének, akit aztán lenyúl6sz.

Én így csináltam.

2016. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na jó az első válaszra adott reakción behaltam. Amúgy szerintem leszbikusoknál "név nélkül" nem megy. Valakinek mindig az ismerőse lesz, meg elég belterjesek. De ha nem zavar, hogy akár találkozhattok még: kicsi udvarlás aztán ösztro wc, vagy hazibuli-iszogatás- félrevonulás. Talán ez a legvalószínűbb
2016. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!