Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy lany aki tetszik, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki tetszik, de nem vallja be magának hogy vonzódik a lanyokhoz (is). Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Mindenki latja körülöttünk h be jövünk egymásnak enis ahogy ram nez. Mindig zavarba van tok aranyos, de nem meri bevallani h bejovok neki. Igy nyíltan meg Bem mondtam meg neki, de ilyen nagyon erősen celozgattam, es meg is értette elpirult de tagadja. Meg nem nagyon volt kapcsolata egyikünknek sem. Nekem kell o. Mit csináljak h elfogadja magat? Valljam be neki rendesen lehet h arra var? 16
2015. dec. 22. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem hallgass ilyenkor a szívedre de az is jó ha sokszor megnevetteted vagy meghívod valamire
2015. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha bevallod akkor szerintem megijed.


Hívd át mozizni és Tegyél be olyan filmet ami leszbikről szól.


Kezdetnek Ennyi.


Mondjuk ne a leszbikus vámpírokat. :)

2015. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a baj h tok elítéli a leszbiket meg van amikor full barátként tekint ram. Ez akkor van ha többen vagyunk. De ha kettesben vagyok vele akkor teljesen mas nemis mindig nez a szemembe mert latom h zavarba van. Csak akkor jon o is beszelni ha egyedul vagyok, ha mással akkor nemis nagyon jon oda. Meg mondta múltkor h megnézne engem részegen. Tok jo lenne elmennek vele inni de mostanába nem hozta fel. Hozzam fel h menjünk el inni es csókoljam meg vagy mi?
2015. dec. 22. 20:33
 4/19 anonim ***** válasza:

Elítéli a leszbiket? Sajnálom szegényt. Mondjuk az Imák Bobbyért lehet hogy hatással lenne rá. Jó film. Vagy Kincses Marcell könyve a Coming out.



Vidd el bulizni és csak akkor smárold le ha azt látod hogy kezdeményezne de fél. Táncolj vele.

2015. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
akkor szedj fel magadnak itt egy csajt:D 18/L
2015. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De nekem jelenleg o kell :D

Koszonom a válaszokat majd elhivom bulizni aztán majd jon :)

2015. dec. 22. 21:44
 7/19 anonim ***** válasza:
Majd mondd el mi volt! :)
2015. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát pedig ebben a szituban ennél a csajnál nincs sok esélyed


Ha még történetesen érdeklődik is, és fogadja is a közeledésedet, akkor sincs ez a lány megérve még erre a kapcsolatra. Nem fogadja el önmagát, irtózik, fél stb. Ahelyett hogy ő is belefektetne egy kis energiát a kapcsolatotokba, azzal lesz elfoglalva, hogy az identitásválságát hogyan kezelje.

Ez a kapcsolat (már ha lesz) során is problémákat fog okozni, könnyedén tönkre is teheti.


Nem véletlen mondják az idősebb leszbikusok hogyilyen "heteró" nővel ne kezdj. Nem azért mert nem lehet nála elérni ezt-azt. Hanem azért mert őszintén megmondva alkalmatlanok a testiségnél többre. Te meg 16 évesen gondolom nem erre vágysz, jobb lenne ha keresnél valakit aki akar téged és már ez előtt is tudja hogy mit akar a lányoktól.

2015. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos tapasztalatból írom, hogy ebből nem lesz semmi. Én is hasonló cipőben jártam, felsültem.

Én vártam pár évet és különösebb erőlködés nélkül összejöttem egy lánnyal.

2015. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát azért megér.

Ha nem is lesz kapcsolat de legalább segít neki kibontakozni.

2015. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!