Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket is irritál mikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is irritál mikor a vallással próbálnak "lebeszélni" arról h leszbikusok vagytok?

Figyelt kérdés

A Bibliával próbálják nekem megmagyarázni h ez bűn és h megtudok gyógyulni..


L


2015. dec. 28. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem. Egyszerűen csak azt gondolom, hogy mekkora hülyék.
2015. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mutatni az Imák Bobbyért című filmet.


Egyébként fontolgatom, hogy elköltöztek az országból. Túl sok itt a homofób.

2015. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
remélem, hogy aki ilyeneket mond, soha nem eszik disznóhúst, nem dolgozik szombatnapon, nincs rajta egyszerre egynél több anyagból készült ruha, nem szexelt az esküvő előtt, sőt nem is képzeli el magában szexet mással mint a párjával, nem közösül análisan/orálisan sem. Soha nem ítél meg másokat még gondolatban sem, nem hisz az evolúcióban, soha nem hazudik még kicsit sem, és ráadásul meggyűlölte apját-anyját azért hogy Jézust követhesse. De közben minden embert a földön egyenlőképpen szeret.
2015. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze. Mindig mindenki ugyanazt a három indokot mondja újra meg újra meg újra, tök értelmetlenül.


Ha ezt egy életen át hallgatja,bárkinek tele lenne a hócipője.

2015. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondok jobbat! Ahányszor apámmal beszéltünk erről, mindig ez volt a válasza: " te nem vagy ilyen, érzem rajtad "


Szeme láttára zajlódott le két kapcsolatom, 1 - 1 lánnyal. Mindkettejükkel 3 évig voltam kapcsolatban.

2015. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyszer szóba került a téma a húgom megkérdezi , hogy ugye én nem (mármint én a nővére) leszek ilyen....erre anyukám azt mondta ,hogy nem ,mert nem ezt a példát látom otthon. Az is biztos hogy nem holnap fogom beavatni a családot!
2015. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerencsére nem mondtak még nekem ilyet, de amúgy katolikus vagyok. szerintem Isten teremtette a melegeket is, és úgy szereti őket, mint bárki mást <3
2016. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akinek ilyen esetben van pofája a vallással takarózni, az nem csak undorító, de buta is.

Isten egyformán szeret mindenkit, melegeket, leszbikusokat, heterokat egyaránt!

2016. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!