Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szimpatizálok a gyakvezetőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatizálok a gyakvezetőmmel (nő), hogyan ismerkedhetnék meg vele jobban? Lassan vége a félévnek, így nem sok lehetőségem maradt már.

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok. Nyilván nem akarok az életére törni, de hogyan ismerhetném meg annyira, hogy egyáltalán biztos(abbra) menjek atekintetben, hogy meleg-e. Milyen indokból kezdeményezhetnék beszélgetést vele? Valahonnan ismerős, az géz lenne, ha megkérdezném, hogy köze van ahhoz a dologhoz? Illetve tudok egy helyet, ahol összefuthatnék vele, de az nem lenne fura? :D Vagy inkább hagyjam a fenébe a dolgot?
2016. jan. 13. 11:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, persze ő is fiatal, max 3-4 év van közöttünk.
2016. jan. 13. 11:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el bulizni. Az egyetemi bulikon sok minden történhet, és történik is :)
2016. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy én hogy reagálnék arra, ha csak úgy random elhívna valaki :D Vagy manapság az emberek minden emberfélével elmennek bulizni? :D
2016. jan. 13. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nálunk szoktak lenni szakos bulik, ott rendszeresen megfordulnak gyakvezetők is. Vagy esetleg egy klasszikus: Jelöld be facebook, vagy valami, mondd, hogy valamit nem értessz, nem-e tudna tartani neked külön valamit. Aztán már csak rajtad áll, hogy közben mennyire tudtok beszélgetni ;) #2 voltam
2016. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld rá csoporttársaidat, hogy közösen hívjátok el bulizni, pont abból az apropóból hogy ezen túl már nem tanít titeket. Ott aztán próbálhatsz összemelegedni vele, látni fogod hogy erre nyitott-e vagy sem.
2016. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!