Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szex menstruációkor? Baj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex menstruációkor? Baj, hogy nem mentem bele? 19L

Figyelt kérdés
A mostani barátnőm nagyon kívánja különösen ekkor a szexet...Engem nem igazán hoz ez lázba :D Sőt ha nekem megvan megakarok halni...Szóval nem mentem bele tegnap a szeretkezésbe, mert mondta, hogy épp megvan neki! Láttam rajta, hogy rosszul esik neki, most meg lelkiismeret furdalásom van :D szóval ti olyankor is csináljátok? Nem zavar a vér? vagy hogyan oldjátok meg? Előre is köszi a válaszokat!

2016. febr. 7. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Mi sem szoktunk olyankor. Ennyit kilehet birni.:D
2016. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Rájössz majd idővel, hogy a szexben nem csak rólad van szó...


22/F

2016. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Ha téged zavarna a dolog nem kötelező belemenni. Amúgy is veszélyesebb a dolog (fertőzések), meg én is rohadt szarul szoktam lenni szóval ez az egyik utolsó dolog amire gondolok. Amúgy törölköző amit utána kimostok meg gumi. Ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2016. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem nem baj.
2016. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
2016. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a szex nem csak rólam szól! Boccs, hogy most az egyszer, nem csináltam meg amit kértek tőlem!!

A cikk tényleg hasznos, köszönöm és a többi választ is :)

Gondolom legközelebb bele megyek...

2016. febr. 7. 20:11
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, de miért mennél bele? Rég rossz ha az egyik félnek kényszer a szex.
2016. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez egy leszbi kapcsolat?
2016. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

mert ahogy irták nem csak rólam szól, én pedig azt szeretném, hogy boldog legyen?

Igen, leszbikus kapcsolat...azt hiszem jó kategóriába tettem :D :D

2016. febr. 7. 20:38
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezaz, mindkettőtökről szól. Ez rá is igaz, ha te nem akarod, azt neki is éppen ennyiből tart elfogadni. Ettől függetlenül csináld, de csak ha szívesen teszed.
2016. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!