Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek beteges vagy ciki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges vagy ciki dolog, ha elvileg hetero lány vagyok és meztelen anime lányos képek vannak a gépemen?

Figyelt kérdés

Nővérem valamelyik nap ideült a gépemhez és elkezdte nézegeti, milyen képeket meg zenéket töltök le és meglátta, hogy ilyen képeim vannak és veszekedni kezdett velem, hogy el fogja mondani anyáméknak, hogy leszbikus vagyok. És azóta mindig ezzel fenyeget.

Anyámék mellesleg utálják a melegeket és ha megtudnák rólam, hogy az vagyok, szerintem páros lábbal rúgnának ki itthonról.

De épp ez az, hogy én nem tartom magam leszbikusnak, most is épp egy fiú tetszik, ráadásul azokra a képekre sem izgulok fel, egyszerűen csak szépek. Pl. tetszik, hogy milyen melleket rajzolnak egy-egy karakternek, vagy pl. ahogy a testnedveket megrajzolják..xD Szóval tényleg nem azért töltök le ilyen képeket, mert erre maszturbálnék vagy ilyesmi, csak simán esztétikailag szépnek találom, ahogy az ilyen képeket megcsinálják. Ráadásul legtöbbször szerintem pont az ilyen erotikus képeket csinálják meg a legművésziebben, olyan szép testet meg arckifejezéseket rajzolnak nekik, hogy csak na :o

Viszont igy belegondolva, tényleg fura dolog, hogy egy lány ilyen képeket nézeget meg töltöget le a netről.

Szerintetek is perverz dolog?


2016. febr. 27. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

Nekem fiúként elég fura, de egy szintén lány ismerősömnél is láttam hasonlót igaz csak nagyon kis mennyiségben.

Szerintem erről inkább kérdezd az iskola pszichológust, mint sem itt a sok feltételezéseket olvasgasd.

Nem lehet hogy azért nézed azokat a képeket mert te is olyan melleket szeretnél?

2016. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Firedoom válasza:
46%
Szerintem nem vagy lezbikus, egyszeruen perverz. Az meg csaknem gond :D
2016. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk, a rajzszakkörön a hölgyek vannak többségben, és így is a fiatal női aktmodellek a legnépszerűbbek. Az emberi test szépsége nem feltétlenül csak szexuálisan gyönyörködtet; az ógörög olimpián csak férfiak vettek részt mint sportolók és mint nézők, a sportolók pedig meztelenek voltak. De a szobrászatban is a férfi alakok többnyire meztelenek, a nőiek felöltöztetettek, pedig nem matriarchális társadalom volt.

A nővérednek mutass fügét, és ha ez nálatok probléma, akkor töröld a böngészési előzményeket, tedd a dolgaidat jelszavas RAR vagy ZIP-be, és CCleanerrel végezz többmenetes mélytisztítást, ha esetleg a nővéred van olyan kocka, hogy Recuva-val is leskelődik utánad. Mellesleg ha külön gépetek van, akkor a fiókodat védd jelszóval - milyen alapon turkál a dolgaid között.

2016. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Hat igy heteronak mondva eleg gaz es osszeegyeztethetetlen!
2016. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%
szerintem csak annyi, hogy esztétikailag jobban tetszik a női felépítés, de érzelmileg és testileg is inkább a férfiakhoz vonzódsz. Bár nálam rossz pont lenne, ha valaki animefag. Én azért tagadnálak ki maximum, mert animéket nézegetsz, és anime képek vannak a gépeden. :D
2016. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok utolsó :)

Köszi a válaszokat..Egyébként igen, lehet abban is valami, hogy én is olyan testet akarok magamnak, mint amilyen az anime karaktereknek van, olyan cukik és tökéletesek *3* Egy valódi ember, még ha plasztikai sebésztől plasztikai sebészhez járkálna, akkor se lehetne olyan szép teste :c

2016. febr. 27. 17:50
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

"Anyámék mellesleg utálják a melegeket"

Kérdezd meg tőlük, személyiségből adódik-e homosexualitás.... -.-"

Szánalmas.

Mond el nővérednek nem vagy homosexuális de nyugodtan hazudja ezt szüleidnek, téged nem érdekel, mert nem vagy olyan buta, tudatlanok véleménye érdekeljen.

Egyáltalán nem fura. Erotikus képek vonzanak sexualitás nélkül.

Egyáltalán nem perverz, mert nem sexualitásodból fakad.

Egyébként is van egy-pár érved ami miatt tetszenek ezek szóóval..., nyugodtan elmondhatod számon kérőidnek.

2016. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy drágaságom:D ?
2016. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
17 vagyok, de miért?
2016. febr. 27. 18:58
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#9: Azért, mert egy bizonyos kor felett szerintem kicsit fura.....:D

Amúgy nem vagy leszbi, nyugi!

2016. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!