Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket érdekelne egy leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket érdekelne egy leszbikus lány életéről, gondolatairól szóló blog?

Figyelt kérdés

Szívesen olvasnátok ilyet? Segíthet szerintetek az ilyesmi másnak is, akinek azért lehetnek gondjai, mert leszbikus? Vagy akár a könnyedebb, természetesen a leszbikussághoz kapcsolódó témákat szívesen olvasnátok? Mennyire lenne ez szerintetek keresett mostanság? Köszi!

20/L/L



2016. márc. 6. 21:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem nagyon erdekelne!:)
2016. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ! Leírnátok majd azt is, hogy miért igen/nem? Kedves első! Azért nem, mert nem vagy érintett a témában vagy csak szimplán nem érdekelnek a blogok mondjuk?
2016. márc. 6. 21:24
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem, sok ilyen van már.
2016. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy keresett lenne mert a tizenévesek minden ilyesmire rábuknak.

Kérdée, hogy kell-e ezt erősíteni?

2016. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, mivel nincsen leszbikus ismerősöm és kíváncsi vagyok. De csak akkor lenne hiteles számomra, ha személyesebb lenne, egyedi sztorikkal, meglátásokkal.
2016. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor érdemes ilyet kezdened ha tudsz objektív lenni. Tehát az esetleges pozitív megerősítést, de a negatív élményeket is érzelemmentesen elemezni, leírni. Nem dühből vagy boldogságból.

S még valami kell hozzá: legyen humorod az írásban.

2016. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne. :)
2016. márc. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Írjátok be, ha indul a blog:)
2016. márc. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Érdekelne, pedig hetero vagyok :)
2016. márc. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Engem erdekelne :d (14L )
2016. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!