Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez most hogy is van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yuutanori kérdése:

Ez most hogy is van?

Figyelt kérdés
Általában a legtöbb leszbikus nőnek milyen típusú nő tetszik? A nőies változat, vagy a fiús?

2016. márc. 8. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom alapján a nőies.
2016. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ember valogatja nekem mondjuk mindketto sot a noies es a fius kevereke jon be a legjobban!
2016. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nőies
2016. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pont olyanokkal találkoztam, akiknek a fiús lányok tetszenek. De ezt szerintem nem lehet általánosítani, olyan mint hogy valakinek a kismellű, valakinek a nagymellű lányok tetszenek. Ízlések és pofonok. (:
2016. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nőies vagyok és kizárólag a nőies nők jönnek be. Változó, hogy kinek és mi jön be, szerintem nem lehet kategorizálni. :)
2016. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk én nem vagyok leszbikus, csak biszex, de nálam szóba sem jöhetnek a férfias nők, csak a nőies nők. Ha nővel akarok lenni, akkor nővel akarok lenni, nem pedig valami elb*szott hibriddel.
2016. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nőies,és az "aranyközépút" tetszik,de a nagyon fiús lányok nem tetszenek.
2016. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nőies, de nem nagyon cicababás nők tetszenek. Szóval ha van pár fiús dolga, az még jöhet.
2016. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fiús. De nem ez a diszkós-deszkás, hanem az elegáns.
2016. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!