Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha azt mondom egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom egy másik nőnek, hogy nagyon szeretem, tudni fogja hova tenni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, alaphelyzetben hányan asszociálnának ebből "arra"? Vagy csak betudja annak, hogy úgy értettem, hogy nagyon kedvelem?
2016. márc. 18. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már mondtam ilyet a legjobb barátnőmnek, semmi probléma nem volt belőle. Miért ne mondhatnád valakinek, hogy szereted, ha így van? Vagy azt szeretnéd, hogy félre értse? Akkor mondd neki azt, hogy szerelmes vagy belé, azt már nagyon máshogy nem lehet érteni :D

Egyébként heteró nő vagyok, csak válaszolni akartam :D

2016. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól is függ, pontosan milyen kapcsolatban vagy vele.


Volt egy lány, aki nekem nagyon tetszett és konkrétan legjobb barátnők voltunk (ő hetero).

Mindig szívecskéket írt nekem, meg kb napi szinten kötelességének érezte leírni, hogy szeret.

Nagyon jól esett, mert tudom, ő egyáltalán nem volt érzelgős fajta, szóval ezek szerint tényleg sokat jelentettem neki, de legbelül tudtam, csak úgy, mint egy barát (hiába is reméltem, hogy tényleg szeret).

De pl én is sokszor hangoztattam neki és én úgy is gondoltam : )


Szóval függ a kapcsolatotoktól és látni kell a másik reakcióit.

Nagy különbség van aközött, ha valakinek tiszta szívedből mondod, hogy szereted barátként és ha szerelemből.

Aki figyelmes, az szerintem rájön ...

Sokáig tudnám ezt még fejtegetni.

2016. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos.


A hetyók iszonyatosan dioptriás szemüvegben léteznek, sokaknak még az se esik le ha az arcukba mondod hogy mi van.


Ha a csaj szintén zenész, akkor több esély van rá, de ne feledd, mivel a legtöbb leszbikus a fent említett hetyókkal körülvéve szocializálódott, hozzá van szokva, hogy egyesek tesznek rohadtul buz!s gesztusokat, de semmit nem akarnak. Szóval lehet direktebbnek kell lenned.

2016. márc. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!