Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért néz ki a leszbi csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz ki a leszbi csajok nagy része férfinak?

Figyelt kérdés

Múltkor is a parkban két férfias nő csókolózott (Rövid felnyírt haj ,bő férfias ruhák ) ránézésre két pasinak tűnt de,közelebbről láttam,hogy nők .És akárhány leszbi csajt ismerek vagy látok tök férfiasak.

Nem értem ha ők nők a nőket szeretik miért akarnak férfinak kinézni?

Nem gyűlölködésből írtam ki,de ezt nem tudom felfogni .


2016. márc. 21. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

"ha ők nők a nőket szeretik miért akarnak férfinak kinézni?"

Na én meg ezt a kérdést nem értem....


Én is fiús vagyok, a lányokat szeretem.

Miért nézek így ki??? Hát mert nekem ez a stílusom, így érzem jól magam és pont nem szokott érdekelni ki mit gondol rólam.

Hetero lányok között is vannak fiúsak, akikre simán azt hinné az ember, hogy leszbi, de közben meg nem. Nem is értem az ilyen kérdéseket, mit nem lehet ezen érteni? :D

Bármi konkrétabb kérdésed van tedd fel nekem nyugodtan, de ne azt, hogy a fiús leszbik miért fiúsak, mert pfff... ilyen hülye kérdést.

2016. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

Mert tobb bennuk a ferfi hormon ami kihat a kinezetukre!

Egyebkent miert akadsz ezen fonn ? A meleg pasik meg miert noiesek?

Nyilvan mert ok a lanyok a kapcsolatban , a noi paroknal meg a fius kinezetuek a fiuk.

L/30

2016. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig nem egyedi a leszbik döntő töpsége férfias .Sőt nem csak a ruhájuk a járásuk is sőt még beszédileg is .Szerintem ha majdnem mindengyik ilyen az már pchiés.Túl megy az ez a stílusom kategórián .
2016. márc. 21. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nyilvan mert ok a lanyok a kapcsolatban , a noi paroknal meg a fius kinezetuek a fiuk."


Ez sem feltétlen igaz.

Ezek nem minden esetben függenek össze.

2016. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Azért, mert nemi identitászavaruk van. A másik csapat a "követők", mivel rengeteg az ilyen fiús kinézetű "lány" - és sztereotíp módon sok ember hajlamos velük egyenlővé tenni az egész leszbikus társadalmat - nekem az a teóriám, hogy egy normális nemi identitással bíró leszbikus lány annak a reményében veszi fel ezt a stílust, mert azt hiszi, hogy így kell leszbikusnak lenni, a többi leszbikusnak így fog tetszeni, így tud beilleszkedni, csajozni. Más motivációt nem látok erre, ha valóban zavara van, az már gyerekkorban kibukik. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, hogy valaki a rock zenét szereti, szeretne rocker barátokat meg úgy egyébként is nyomatékosítani az emberekben a megjelenésével az ízlését, így felveszi a rocker stílust.


"Nem értem ha ők nők a nőket szeretik miért akarnak férfinak kinézni?"

Számomra is egy logikai zsákutca ez az egész jelenség.

2016. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont azt vettem észre, hogy inkább lányos lányok vannak, akik leszbikusok.. És a sztereotipikus fiús lányokról meg állandóan kiderül, hogy heterók :')

Én is lányos vagyok, és a lányos lányokat részesítem előnyben, de nem ettől függ. Szóval egy fiús lányba is simán bele tudnék szeretni, ha olyan lenne személyiségileg.


Amúgy meg, ha te pont egy ilyen párt láttál, az nem azt jelenti h minden leszbikus pár ilyen. Sőt. Legközelebb, ha ilyet látsz, akkor szólj nekem is, fiús lányokat nem láttam még egymással csókolózni.

2016. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!