Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért akar mindenki ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki ilyen "görcsösen" barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a kérdés nem is a párkeresésről szól de a válaszok fele még is "írj ha akarsz...stb".

Kérlek ne értsetek félre én is nagyon szeretném megtalálni a nagy szerelmet de miért kell ennyire az emberek arcába vágni?!


2016. márc. 27. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Mert az itt irok 99%-a nem baratnot akar szerezni,csupan egy lyukat amibe urithessen.
2016. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
56%
hmmm... Én még nem foglalkoztam barátnőkereséssel, nem is volt még barátnőm és nem is akarok jó-darabig, mivel se időm, se energiám, se pénzem erre. Azonban apám állandóan vegzál, hogy unokát akar. Lehet, hogy egyeseknél a családi nyomás az, ami az ilyesfajta párkeresést előrukkolja.
2016. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit elnéztétek a kategóriát kedves válaszolók.:)


Nos, a leszbi lányok többségének (kérdések feltevői ált 16-20 évesek) nem volt még kapcsoalta nővel. Az ember ennyi idősen látja, hogy mindenki boldog, szerelmes, de egy meleg csajnak mégis nehezebb párt találni. Ezért ugye mindenhol bepróbálkoznak, már már görcsösen.

2016. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Neharagudjatok csajok,csak most latom a kategoriat.:))

3.-as: Igen..lehet benne valami.

2016. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-es előfordul!:)

3-as igazad lehet köszönöm a válaszod!

2016. márc. 27. 15:22
 6/10 anonim ***** válasza:
2 és igen heterokhnal ez így van ezért is ment a zöld pacsi viszont a 3# nak igaza van
2016. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 10 évet 2db kapcsolatban töltöttem, most meg egy ideje egyedül vagyok. A lehetőségeket meg szoktam ragadni, és egyre inkább fordulok az alternatív ismerkedési helyek felé is, mivel bőven kinőve az egyetemi korosztályból, a bulik időszakából eléggé beszűkültek a lehetőségeim.


Ezt csak azért írom, hogy alapjában véve nem vetem el, hogy valaki sok helyen próbáljon ismerkedni, de ami itt megy azt én is sokszor gáznak érzem. Gyakorlatilag ha valakiről kiderül, hogy nő, akkor anélkül, hogy látták volna, tudnák a korát, a lakhelyét, vagy bármit róla, rögtön tucatnyi privát, és ugyanennyi nyilvános megkeresés.


Kicsit félek, hogy egy napon én is ennyire elkeseredett leszek, mert azt hiszem erre már nincs jobb szó, mint a végső elkeseredettség.

2016. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a tavasz hatasa...

30/L

2016. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Én megkockáztatom, hogy sokan el se olvassák a kérdések és a válaszok tartalmát, csak egy-egy esélyes kérdés alá oda biggyesztik, hogy aki akar írjon :D És ezeknek a végén tényleg általában 16-20/L szerepel... :D

Az már más dolog, ha valaki szimpatikus a hozzá szólása alapján és úgy írok rá. Szerintem az rendben van :)

2016. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az oldal a kezdeti tanácsadásból átment a mai párkeresésig. Sajnos ezt szomorúan tapasztalom én is
2016. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!