Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti miből jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miből jöttetek rá, hogy igazából a lányokért vagytok oda?

Figyelt kérdés
Néha "lestírölöm" a lányokat, ha videoban látok lányokat csókolózni az fel is izgat.. És a fiúk terén meg ahogy komolyodott volna a dolog, hírtelen elkezdtem "undordni" a sráctól.. Én akkor most lezbinek számítok? :D

2016. ápr. 2. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Lezbi biztos nem vagy, leszbikus maximum.
2016. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kezdtem el gyanakodni, amikor már javában kamasz voltam, de még mindig nem érdekeltek a srácok, volt egy két próbálkozásom velük, tapi, smár, de annyira komolytalan és taszító volt, hogy visszatettem a dolgot a jégre (ellenben lányokért szinte elmebeteg módon tudtam rajongani mindig is, kicsi koromtól kezdve). Aztán 15 évesen megjött végre az a meghalok, ha nem beszélhetek vele, pillangók a gyomromban, ha hallom a hangját, stb. érzés, csak épp egy lánnyal kapcsolatban. Ez teljesen plátói maradt. De én végig azt gondoltam, hogy lehet, hogy csak nem akarok olyan lenni, mint a többiek, tudat alatt feltűnősködni akarok, elvégre kamaszkorában az ember más akar lenni, egyedi, szóval biztos majd helyrejön ez a dolog, mittomén... folytattam a próbálkozást a srácokkal, bár egyáltalán semmi jó nem volt benne, sőt, és még le is akartam feküdni az egyikkel, hogy végre túllegyek rajta, de szerencsére amikor eléggé kétségbeesett voltam ehhez, akkor neki pont nem volt alkalmas. Aztán nagyon sokára, már 20 felett jutottam el odáig, hogy először csókolóztam lánnyal, és egyszerűen minden a helyén volt, olyan volt, mintha akkor csókolóztam volna először, végre nem volt undorító, sőt jólesett - pedig ez nem volt szerelem. (Aztán meg belezúgtam egy lányba, és képes voltam begerjedni attól, hogy hozzám bújt tévézés közben, és ez volt az a pont, ahol már tényleg nem lehetett letagadni a dolgot.)
2016. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak abból, hogy egyre inkább úgy éreztem, hogy lányokra izgulok fel. Ezen most nem igazán tudok mit tovább ragozni :D

20/L

2016. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!