Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tulajdonképpen akkor a leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen akkor a leszbikusok Sosem veszítik el a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy addig vagy szűz amíg nem járt benned farok.Szerintem ez valami hihetetlen nagy baromság.Most mondjuk,ha magamból indulok ki akkor soha nem feküdnék le fiúval,és most akkor nem vesztem el a szüzességem?Vagy hogy is van ez?

Lánnyal már voltam,és vagyok is.Csak ez most így érdekel,kinek mi a véleménye.



2016. ápr. 21. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
A szuzesseg egy kitalalt dolog, van akinek a szemeben szuz vagy, van akinek a szemeben ribi. Nincs torveny ra.
2016. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az emberiség nagyrésze szerint így van. De ez nem jelenti azt, hogy te ne gondolhatnád másként. Saját magadnak a saját megítélésed számít.
2016. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
#2 a divatlezbikusoknak nem sok sajat velemenye van, inkabb csak ellenvelemenye
2016. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

#3: Ki mondta, hogy a divatleszbikusokról van szó?

Ha volt szexuális kapcsolatod, akkor nem vagy szűz. Leszbikus körben ha voltál már lánnyal, mondhatod ezt, fiúknak meg nem mindegy, mi van?

2016. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
jajj nem oly mindegy?!?! istenem ezek a kerdesek
2016. ápr. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!