Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan, aki saját maga,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki saját maga, vagy ismerőse 'kigyógyult' a leszbikusságból?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert egy ismerősömnek szeretnék segíteni, aki annyira nem kedveli hogy leszbikus.. na mindegy :D és találtam egy oldalt, ahol írnak ezt-azt..

[link]



2016. ápr. 28. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ilyen nincs. Anno én is nyaltam puncit,és szopogattam mellbimbót, mégis azt szerettem igazán,ha hátulról jól megdönget egy pasi. Nem tartottam magam biszexnek sem, de volt,hogy felizgatott 1-2 nő. Nem tudom hogy lehet nem kedvelni valamit,amire vágysz.. Itt a kiscsaj csak divat leszbi, nem sok időt pazarolnék rá.
2016. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
engem régebben gyíkká változtattak, de már elmúlt...
2016. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyenkor szoktam kiakadni. :D


A szexualis iranyultsag NEM valasztas kerdese, NEM lehat rajta valtoztatni.


Azzal tudsz rajta a legtobbet segiteni ha segitesz neki elfogadbi magat. Mert o se nem beteg se nem nemnormalis.


Az oldal meg amit belinkelte ... No komment.


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2016. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt utálom a legjobban, igazi primitívség!

A nemi indentitás nem elhatározás kérdése, senki nem gyógyul ki ebből, mert ez nem betegség.

Ahogy egy hetero megnézi a másik nemét, itt is ugyanúgy történik, csak azonos nemmel. Hozzá vonzódik, nem tehet erről.

Az elfogadás általában nehéz folyamat, és sokáig tart, de ha már ez megtörtént, és bevallja magának, hogy igen, ő vonzódik a saját neméhez, onnantól sokkal könnyebb.


Aki meg "kigyógyult", az sosem volt meleg/leszbikus, max divatból, hogy "fú, eddig meleg voltam, de jöttél te, és rögtön hetero lettem, jöjjünk össze"...

2016. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Egy nagyon közeli ismerősöm fiatal kora óta a lányokhoz vonzódott, de nemrég összebarátkoztunk egy cuki pasival, aki udvarolni kezdett neki. Nem esett le a srácnak, vagy épphogy leesett neki, hogy a barátságunk kicsit több, bár részemről tényleg csak barátság. Ám jelenleg ott tartunk, hogy a csajszim kezd szerelmes lenni. Szerinte semmi nincs, de én látom rajta. Egyre többször futunk össze egy koktélra, sütire a sráccal, és ő meg egyre inkább zavarban van, rá se lehet ismerni. Szóval a fene se tudja, mi lesz belőle, de mint ahogy engem is el tudott csábítani egy lány, miért ne lehetne ez fordított helyzetben is? Én szurkolok nekik!
2016. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy betegség amiből kigyógyulni kell
2016. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem létezik. Olyan max, hogy elfojtja magában. Vagy biszexuális lesz.
2016. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira, mint a heteroszexualitásból.
2016. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!