Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen a nőideálotok a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a nőideálotok a saját testetekhez képest? Hasonló? Vagy szöges ellentétben áll vele?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a többi leszbikus ezzel kapcsolatban hogy érez.


Bodyposy, önbizalom meg minden, de hogy hogyan látjátok magatokat.

Te külső szemlélőként testi részt nézve lefeküdnél saját magaddal? Úgy értem a te saját testalkatod az eseted, vonzz szexuálisan? Ha jönne egy nő mondjuk 98% ugyanolyan tessttel mint te, bevállalnád?



2015. jún. 30. 11:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem az én testalkatomnál kicsit vékonyabb lányok jönnek be, de igen nagyjából a hasonló alkatú lányok vonzanak
2015. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

én átlagos testalkat vagyok, vagy inkább talán vékony... és azért is figyelek oda magamra, mert nekem is ez tetszik, és ha már nekem ilyen elvárásaim vannak, akkor nemár, hogy én nem tudok megfelelni ennek... ;) 165 cm magas vagyok 53 kg... fél éve 10 kg-val több voltam és nem is éreztem jól magam, lelki okokból egy hónap alatt fogytam le ennyit, és jobban érzem magam így, azóta figyelek oda, hogy ne jöjjön vissza rám az, hanem igyekszem ezt tartani... :) mondjuk gondolkozom, hogy baromi jó lenne ha igazi lapos hasam lenne esetleg halványan kocka kirajzolódna, mert szerintem irtó szexi, de túlságosan szeretek enni ahhoz szerintem :D

szóval ugyanilyen testalkat: meg hát! :D

és te kérdező? :)

2015. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
utolsó te lány vagy? :D
2015. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én vékony alkat vagyok, és a szintén vékony lányok jönnek be.
2015. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

én teltebb alkat vagyok, és főként a szintén telt test jön be, igaz én mellben vagyok telt és a többi kb. átlag homokóra alak, és inkább telt fenék és láb párti vagyok.


de úgy nagyjából ja, jöhetne hasonló alkatú nő.

2015. jún. 30. 11:33
 6/25 anonim ***** válasza:
igen, 23L és bi, ez lemaradt :P és nekem tetszik az olyan csajokon, meg eléggé fiús vagyok (hiszen még rá is kérdeztél stílusom után, hogy lány vagyok-e szeritnem ez elég bizonyíték :D), azt leszámítva h hosszú a hajam :D vagy ha a meg hát miatt a kérdés, nem tehetek róla, ez ilyen hülye szokás, néha teljesen nem ilyen dolgokra is ezt mondom, vagy van amikor tényleg olyan a kérdés és így válaszolok és röhögök, hogy ilyen perverz vagyok :D
2015. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:

Én eléggé csonti vagyok felülről,kulcscsont,bordák,medencecsont kiáll,kilátszik.Erek átlátszanak a bőr alól,a kezeimen ki is dudorodnak.

Az arcom viszont nem sovány,beesett,inkább kerekebb.

A csípőm viszonylag széles,ehhez elég nagy fenék és comb társul.

Nem igazán tetszik ez az aránytalan súlyeloszlás,tornáztam,sportoltam,változtattam az ételeim összetevőin és elkészítésében.Nem használt,így a munka miatt a sportolást alábbhagytam,de az egészséges étrend megmaradt :)


Soha nem tetszene meg egy magam-kinézetű nő.

Inkább a molettebb,teltebb hölgyek.

Azt tapasztaltam (és tanultam is),hogy ők vidámabbak,jobb kedélyűek,élvezik az életet.Jókat nevetnek,hosszan tartalmasan beszélgetnek,egyszerűen jó a közelükben lenni.

Igen,inkább errefelé hajlok.


21/l

2015. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
#5: akkor az nagyon szép lehet :)
2015. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

# 7 nekem is látszik kulcscsontom, meg ereim, erek zavartak eleinte, de fogadd el magad :) nem tehetsz róla, emiatt ne érezd kevésbé szépnek magad, jó? hidd el, hogy az abszolút nem zavaró :)

viszont a szörnyű leírásod után szívesen megnéznék rólad egy képet ruhásat természetesen :) biztos vagyok benne, hogy mások nem látják ilyen szörnyűnek a helyzetet :P

nemtudom amúgy igaz-e ez a molettebb hölgyekre, de én még nem találkoztam nálam elborultabb, nagydumásabb csajjal :D és ha olyan kedvem van akkor órákon át nevetettetek meg másokat :P tartalmas beszélgetésre meg szerintem amúgy minden értelmes ember vevő, csak van akinek eleinte nehezen megy :) de attól még igénye van rá :)

# 2 voltam

2015. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

7-es vagyok :D

Aranyos vagy 9-es válaszoló,aki amúgy 2-es is ;)

Zavar ahogy most kinézek,de elfogadtam már rég,hisz nem tudok rajta változtatni (vagy inkább csak kitartani vagyok lusta a tornában :P).Akik szeretnek azok így szeretnek.

Ruhában szinte fel sem tűnik,az,ami annyira nem tetszik nekem meztelenül.Úgyhogy biztosan nem látnád egy ruhás képen,mi is zavar igazán.

A párom viszont meztelenül sem lát rajtam problémát. /vagy csak nem mondja ki,vagy neki épp ez jön be/

Annyi biztos,hogy a kérdésre válaszolva nekem ez nem tetszene,pl. mint említette is a kérdező,ha szembe jönne velem az utcán.

És (és-sel nem kezdünk mondatot,de én megteszem) az is biztos,hogy Te nem lehetsz rossz ember,ha így idegenbe is biztatsz másokat!!!

Örülök,hogy még vannak ilyenek.

2015. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!