Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Gyakori, hogy egy napközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy egy napközben bevillant fantázia képétől nem tudtok szabadulni még éjjel sem?

Figyelt kérdés

És mi az ilyen történeteknek a vége? Szép lassan elmúlik, elfelejtődik, lecseng? Vagy keresed a lehetőségét, hogy valóra lehet-e váltani?

25bi/L



2016. ápr. 30. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit szeretnel? Valora valtanam az almod 28/f
2016. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Ajánlom figyelmedbe a kategóriát!

2016. ápr. 30. 00:42
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy biszexualis?
2016. ápr. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem gyakran megesik az ilyesmi... a minap történt hogy sétáltam haza, bementem egy boltba szétnézni, végülis felpróbáltam egy leggins-t és amikor nézegettem magam a tükörben feltűnt hogy egy kb velem egy korú lány "leskelődött". Lehet hogy nem épp leskelődni akart de a fülkében a függöny nem volt maximálisan behúzva, és hát amikor ránéztem láttam a hogy a pocimnál a piercing-et bámulja, meg úgy a körül. Lehet nem is azt nézte nem tudom. Behúztam a függönyt, de valahogy fura volt. Szokatlan érzés, tetszett hogy engem néz... Nem tudtam kiverni a fejemből a gondolatot, egész este ezen merengtem hogy mi lenne ha, vonzó volt, és bár még nem volt ilyen de akkor éjjel én erre... szóval tetszett
2016. ápr. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csütörtökön volt ilyen. Elhagytam az Apehes kártyámat a buszon és egy korom beli hölgy utánam jött és megkérdezte hogy ez az enyém-e? Mondtam neki hogy igen és az a mosoly az arcán az tetszett 😃 aztán ezen gondolkodtam egész nap meg este is.
2016. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, bár nem sok közöm van a leszbikussághoz, mivel fiú vagyok, de sajnos meg vagyok áldva néhány fétissel és ez elég gyakran megesik velem. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nagyon megrögzött típus vagyok, szóval a "szép lassan elmúlik" számomra akár éveket is jelenthet.

Egyrészt keresem a lehetőséget, hogy ezek valóra váljanak. Ez egy kicsit nehéz ügy, mert folyamatosan próbálom elérni, hogy párválasztásnál ne a leghülyébb szexuális vágyaim vezessenek - több és kevesebb sikerrel. Viszont, ha az aktuális barátnőm kapható az adott témára és vele össze tudunk hozni valami hasonlót, az szerencsére már bőven elég.

Durvább esetekben, amikor az adott vágyamról még csak beszélni sem beszélhetek senkivel, akkor már bizony fel kell találnom magam. Már egy éve terápiaszerűen festek és eddig úgy tűnt, beválik. Néhány órát eltöltök a démonaimmal... Olyasmi lehet ez, mint a meditáció.


Remélem, egy kicsit segítettem.

2016. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!