Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most akkor leszbikus vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Barátom csak 1 volt, az is 16 évesen, 3 hónapnál nem tartott tovább a kapcsolatunk.

Azóta érzem, hogy jobban a lányok érdekelnek, megfigyelem őket és gyakran elfantáziálok, vajon milyen lehet az együttlét.

Amikor fürdök, egyik lányra gondolok, aki osztálytársam és masztizok.

A fiúk mostanába nem igazán érdekelnek és semmilyen tekintetben nem érzek irántuk semmilyen vonzódást.


19/L



2016. máj. 16. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet bi..szerintem erre akkor jösz rá ha kipróbálod lánnyal
2016. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Lehetséges. De ha te se tudod, akkor mi honnan? Lehet, ha volna egy normális párkapcsolatod férfival, kiderülne, hogy heteró vagy.
2016. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit keresel egy kapcsolatban? Mi az a dolog, amit az egyik vagy másik nemben vonzónak találsz?
2016. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolatot keresek, nem pedig futókalandot!

Mint mondtam, a férfiak mostmár szinte semennyire nem vonzanak!

Szeretném, ha egy lány elfogadna úgy, ahogy vagyok, bár azt mondják, szép vagyok, aranyos arcom van, de én nem úgy érzem...

Megbecsülés, hűség, empátia, önzetlen szeretet az, ami számomra nagyon fontos!

2016. máj. 16. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez szexi. :D Az anyád úristenit :D Az vagy.
2016. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi kapcsolatod volt korábban? Mindig mások kezdeményeztek? Rossz tapasztalataid vannak csak férfiakkal?
2016. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!