Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lanyok. Ti ossze jonnetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok. Ti ossze jonnetek teltebb lannyal?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 11:27
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
37%

Csak kivi vagyok a válaszra.

26/F

2016. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen,mièrt ne!!!
2016. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sőt! Össze is jöttem ;) Van egy olyan képességem, hogy átlássak a külsőn :D Én ajánlom sok embernek, hogy külsőtől függetlenül menjen, és beszélgessen másokkal, mert nagyon jó dolgok sülhetnek ki belőle ;)
2016. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Pszt! ***** válasza:
81%

Miért ne lehetne egy lánynak is ideálja a teltebbek? :)

Nekem is az olyan nők jönnek be, akiken van mit fogni :)

25/N

2016. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Egyet értek szerintem is szexibb az ha valaki nem egy csontváz!!aki akar îrjon!! LL
2016. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen. 18L
2016. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
nem :D de az a legnagyobb bajom velük, hogy általában még utálják is a testüket, mert nem mernek képet felrakni magukról, olyan képeket küldenek, amiken sejthető, hogy teltebbek és súlyukat is letagadják vagy pl. leírom az én súlyom, magasságom, ő csak a magasságát, szóval ezek árulkodó dolgok :D ha valaki nyílt ezzel kapcsolatban és őszinte, na velük talán kezdenék... bár nem vonzanak a teltebb testek alapvetően, és igen a személyiség a lényeg, de ahogy felsoroltam valami ott nem kóser sok teltebbnél számomra... meg mondjuk nem véletlneül figyelek oda magamra baromira, hogy mit eszek, mennyit mozgok... alap nekem, hogyha olyan párt szeretnék, aki vékonyabb, akkor én is az legyek :D és most jöhet a lepontozás :D
2016. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bár nem mondanám magam leszbikusnak, inkább biszexnek, de jelenleg is egy teltebb lány jön be :)
2016. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm se az a sovány kategória, sőt jobban is szeretem, ha van egy kis husi egy lányon. :) (bár én se vagyok vékony sajnos, és igen, sok ilyen lány eléggé utálja magát miatta. De én legalább, ha neten ismerkedtem, bevállaltam. Még azt is, hogy push uppos a melltartóm és amúgy sokkal kissebbel vagyok megáldva. Azaz viccet csináltam inkább belőle)
2016. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az exem is husisabb volt, de nagyon sokat fogyott amikor együtt voltunk, mert figyelt a súlyára. Vékonyabban is tetszett persze, nem ettől függött ez a dolog.

Én csontváz alkatú vagyok sajna, nem is nagyon tudok hízni, pedig nem ártana.

16/L

2016. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!