Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kedves Leszbikusok4 Lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Concord 100 kérdése:

Kedves Leszbikusok4 Lehetséges olyan, hogy egy nő, aki heterószexuális kapcsiban, házasságban él, két gyermeke van, ha nem is túl gyakran szeretkezik a férjével leszbivé vagy biszexé válhat? Kérlek ne nevessetek ki.43/f. Vagyok

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges..

Olvastam már itt ilyen hölgyről :)

Gyanítod a pároddal ez lehet?

Add meg neki a lehetőséget a megélésre , ha ez nem okoz neked problémát :)

N.

2016. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hát én 6 évig jártam egy sráccal, jó volt vele... de őszintén szólva nem tudom, minek mondjam magam, mert nem szívesen lennék fiúval megint... főleg, hogy a testük nem is vonz...

és nem azzá válik, hanem az már régóta benne volt, max később jött rá

2016. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg Kósánét, amúgy igen vélhetően biszex volt eddig is csak most jött rá
2016. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetseges.
2016. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazából azért szeretném tudni ,hogy lehet e ilyen oka annak ,csak havi 1-2 szeretkezünk
2016. máj. 19. 10:51
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
igen... nyilván ha nincs szex, akkor az asszony a leszbikus és nem te cs*sztél el valamit, vagy esetleg ti mindketten, és érzelmi okai vannak a dolognak... gratulálok ehhez a gondolkodásmódhoz!
2016. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak megunt már :-P
2016. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
A házas és gyereket is szült nők 80%-a gyakorlatilag leáll a szexel, már csak kötelességből néha enged, hogy befogd végre a pfádat, de ez egy kegy szerinte és örülj neki, ha hagyja, hogy üríts. Olvastam valahol itt, hogy ha ilyenkor a pasi félremegy és kiderül akkor már oka is van, hogy miért vagy te egy szar alak és miért nem fekszik le veled vagyis ezzel igazolja utólag magát.
2016. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Utolso, ez mekkora gyokerseg. Hazas vagyok, két gyerekkel, ja es no is. Összege nem a kezem ha a ferjem bem csak Havonta ketszer gondolna ram szexugyben..En vagynek ra..es nem, nem vagyok víziló, torodom magammal..
2016. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem válik azzá, hanem mindig is leszbikus vagy biszex volt, ha valóban ez a helyzet. Csak most derült ki. Lehet hogy eddig ő sem tudta, vagy sejtette. Ezernyi variáció létezik.

Tapasztalat....

2016. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!