Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hisztek "az igazi" létezésében?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek "az igazi" létezésében?

Figyelt kérdés
Főleg leszbikus lányok válaszát várom, de senkit nem harapok meg, ha válaszol. Érdekelne a véleményetek. Köszönöm!

2016. máj. 21. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem létezik egy "az igazi". Vagy abszpéút nincs, vagy az a kérdés, hogy a sok közül kire találsz rá hamarabb.
2016. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem létezik. Mindenki pótolható...
2016. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik.
2016. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem!!!!
2016. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik :)
2016. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem több igazi is lehet, attól függően, hogyan keverednek a lapok. :)
2016. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az "igazi" egy romantikus, naiv gondolat. A valóságban minden kapcsolat megalkuvást jelent. Bizonyos fokig le kell mondani a saját igényeidről, ha mással együtt élsz.
2016. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Létezik, de annak a valószínűsége hogy valaha találkozik vele az ember az szinte 0. Lehet akár más országba, más kontinensen. Szóval általában az emberek nem "szenvednek" és áldozzák az életüket arra hogy megtalálják, hanem lefogadnak valaki mást aki noha nem "tökéletes" számukra, de ugyanúgy szerethető...
2016. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is létezik.:) Első barátnőmbe fülig szerelmes voltam, boldog is voltam de valahogy éreztem, hogy ez valahogy nem az igazi. És rátaláltam a mostani páromra, akinél belül érzem, hogy ő az. Szerintem ezt nem lehet így megfogalmazni, hogy mit/kit lehet annak tartani, véleményem szerint ez legbelül érzi az ember. Szóval igen! :)
2016. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
már nem hiszek benne...
2016. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!