Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Amíg a saját testemmel nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg a saját testemmel nem vagyok jóban, jobb ha nem is próbálkozom másokkal? 22/l

Figyelt kérdés
Fiukkal voltam mar, nem igazan tetszett, csak a kornyezeti "nyomas" miatt mentem bele de igazabol a lanyok erdekelnek. Viszont nem vagyok tisztaban a sajat testemmel, nem is szeretem, igy fogalmam sincs, hogy mi a jo nekem. Fiukkal egyszeru volt az ember megjatssza magaz, meg a pasit amugy se erdekli hogy nekem jo-e vagy sem, viszont lanyoknal nem merek kezdemenyezni, es meg amikor volt is ra lehetosegem nem mentem bele, mert feltem hogy amig magamnak se tudom mi a jo, addig mas novel sem fogok tudni mit kezdeni.. persze rendes parkapcsolatban lenne optimalis, de mivel meg a felelmeim miatt nem voltam nocel azt se tudom hogy egyaltalan valobam ez -e az en utam. Akkkora zavar van a fejemben, mit tegyek? :(
2016. máj. 29. 10:32
1 2
 1/18 RRR ***** válasza:
100%

én ugyan pasi vagyok,de szerintem nem mindenkire igaz,hogy nem törődik a női partnerével...sőt


te most összekavarodtál.....picit várj amíg "leülepszel"


amúgy meg ráfogsz érezni,hogy a másik csajnak mi a jó,mitől indul be élvez le....ha úgy döntesz ,hogy csajjal csinálod


addig masztizz minél többet, hogy megismerd magadat..meg persze az orgazmus érzései se az utolsók,amit okozol magadnak

2016. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem orgazmusom még soha életemben nem volt
2016. máj. 29. 10:42
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Hogy 22 évesen ennyi eszed van az a legnagyobb baj. Nem a testedet kell megszeretned, hanem a gondolkodásodon változtatni.

A pasik.


"... megjatssza magaz, meg a pasit amugy se erdekli hogy nekem jo-e vagy sem,..."


Játszd meg magad! Csak akkor ne a férfiakat szid légyszi!

Igy, ebben az esetben azt kapod amit megérdemelsz.

Csak ez nem az ő, hanem a te hibád!

2016. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Fiukkal egyszeru volt az ember megjatssza magaz, meg a pasit amugy se erdekli hogy nekem jo-e vagy sem" Nem tudom milyen pasikkal találkoztál, de ez nagy hülyeség. Igenis fontos a férfiak nagy részének, hogy a partnere élvezze.

Picit próbáld meg lazábban felfogni a dolgokat, fogadd el a tested és szexelj olyan neművel amilyennel jól esik :D

2016. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Most nem azt mondom hogy emiatt kiabrandultam a pasikbol, felreertetek. Es nem az orgazmust jatszottam meg hanem csak azt hogy valamennyire nekem is jo (jo mondjuk ha masra gondoltam akkor benedvesedni ssikerult, olyet nehez lenne megjatszani) mimdegy, lenyegtelen, mert nem erdekelnek igazan, kifejezetten visszataszitonak tartok egyes dolgokat a ferfiakban (fizikailag ugy ertem) . De miert van az h ebben a kategoriaban csak pasik vannak?????
2016. máj. 29. 10:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off:

Szerintem jönnek majd lányok is. Egyelőre a kicsit önérzetünkben sértettek vagyunk.

Mert sajnos általánosítasz. Volt egy vagy két rossz tapasztalatod. Sajos rossz partnerrel voltál. Én is mindig figyelek, figyeltem a partneremre! Akár csak erotikus volt, akár bdsm a kapcsolat. Volt egy barátnőm, aki a szakításunkkor vágta a fejemhez, hogy csak ritkán élvezett el, legtöbbször megjátszotta. Akkor megkérdeztem, hogy miért nem mondtahogy másként csináljuk? Mit szeretett volna? Erre habogni kezdett, hogy korábban nem érdekelt senkit, meg nem akart megbántani... Mondtam, hogy ha 3év nem volt neki elég bizalomnak, akkor pont jó, hogy szakítani akart....

Szóval ne várd el se fiútól se lánytól, hogy tudja mi jó neked! Mindenki más. És ha valami rossz azt is mondani kell, s ha jóazt is, higy tudjuk hogyan lehetne még jobb!

És ezzel ON, mert rátérve a kérdésedre: Igen, jobb ha előbb magad ismered meg, de ha mégse az se baj, de mindd majd a lánynak, higy mi jobb mi nem. És azon se sértődj meg, ha irányítani fog, higy te mit csinálj!

+ Ennyi idősen igazán beruházhatnál egy vibribe, ha se az ujjad, se a zuhany ereje, vagy más nem tudott a csúcsra juttatni. Azzal sokkal nagyobb esélyed lenne.

2016. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem helyes általánosítani, de ez csak egy mellékszál volt, nem lényeges a kérdésem szempontjából, úgy kellett volna írnom, hogy akikkel én talalkoztam, bocsanat!
2016. máj. 29. 11:36
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokan leírták már a lényeget, azt nem ismétlem! De!


Azért mert nem vagy jóban a testeddel, még másnak jó lehetsz! Próbálkozz nyugodtan! Nem csak kívülről hanem belülről sem vagyunk egyformák. Hajrá!

2016. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok. Én sem vagyon megelégedve a testemmel, de én fiúval vagyok és nem kell ezzel foglalkoznom mert ő elfogad. Ha tényleg ennyire taszítanak a pasik és lánnyal akarsz lenni, akkor fel kell fedezned a tested, maszturbálj, simogasd magad, hogy meg tudd hogy mi is jó neked, találd meg azt a pontot ahol nagyon élvezetes a kényeztetés, ha magadat felfedezed, könyebb lesz más lánnyal, de ne feledd nem mindenki egyforma, ne sértődj meg ha majd segíteni akar és meg mondja mit csinálj, vagy ha olyannal kezdesz aki már tapasztalt akkor ő megfog tanítani rá hogy mit, hogyan kell. Gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj.
2016. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát én ugyan nem sértődnék meg ha valaki tanítgatna, csak kétlem hogy bárki is erre vágyik...
2016. máj. 29. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!