Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Valami ötlet hogy mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ötlet hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kavartam, de végül nagyon nem jött össze. Viszont az exével megismerkednék szívesen. Minden hátsó szándék és bosszúállás nélkül. Attól tartok csak, hogy a lány akivel kavartam az rossz emberként állítana be. Holott tényleg csak meg szeretném ismerni az exét.

Csak így random ráírnom lehet nem lenne tanácsos.. vagy nem tudom. Félek mi sülne ki belőle. De már a lánnyal álmodok zsinórban másfél hete.



2016. jún. 12. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személyesen próbálj ismerkedni az exével. Ha megismer akkor talán nem fog azzal foglalkozni mit mond neki az a lány. És lehet hogy a lánnyal is beszélgetni kellene higy tudja nem hosszú csak érdekel az exe 21/L
2016. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel az exe... így már semmi köze nincs hozzá, hogy kivel van éppen. Egy hangja sem lehet. Mivel nincs vele kapcsolatban, csak volt. 18/l
2016. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 .. én ismerkednék vele személyesen, de a cink még ezek mellé az hogy van közöttünk 5év korkülönbség. Meg ha személyesen akarok vele ismerkedni akkor is rá kéne írnom hogy találkozzunk vagy valami. Ahj annyira nyuszi vagyok ilyen téren.
2016. jún. 15. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A kor csak egy szám. Nem befolyásol sokmindent. Szedd össze magad és írj rá! Beszéljetek le egy találkozót, és már sinen is vagytok. Onnan már alakulnak majd a dolgok, ahogy kell nekik.
2016. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!