Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik a leggyakoribb pòz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a leggyakoribb pòz amiben szeretkeztek?

Figyelt kérdés

Vagy melyik a kedvencetek? Àltalàban mivel kezditek a szexet, nyalàs vagy csak kèzzel izgatàs?


Azèrt kérdezem, mert hamarosan megtörtènik az első együttlèt a baràtnőmmel, de nem igazàn tudom, hogy kèpzeljem el a dolgokat! 19L



2016. jún. 14. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
ollózás
2016. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Az ollozasra nem azt mondják hogy hülyeség? Még nem próbáltam, de nah...
2016. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség.
2016. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Általában (de amúgy nagyon változó)

Elkezdünk csókolózni, végigcsókoljuk egymás testét, cirógatjuk a másikat kicsit simogatjuk egymást odalent, egymás melleit, azokat is csókolgatjuk ilyen kis cukiságok. Aztán kinyal, majd én megujjazom/vagy kinyalom és aztán ujjazom meg. Én imádom úgy "dugni", hogy fölötte vagyok "misszionárius" pózban, közel van hozzám, belém karol, átölel közben, harapdál stb. Nekem ez a második kedvencem. Van, hogy ezután míg hanyatt fekszem ráül az ujjaimra és meglovagol. Ezzzz azért a toplistás kedvencem, azért imádom nagyon mert tudom nézni közben az egész testét és eszméletlenül beindulok tőle.


A többi amit szoktunk csinálni az inkább a ba*zás kategória mint szeretkezésé.:) Remélem segítettem, ha kérdésed van még nyugodtan tedd fel.

Szép estét!

2016. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezeket a behatolós dolgokat szinte teljesen kihagyjuk. Az ujjunkat se szoktuk gyakran a másikba dugni.

Előjáték után általában orálozunk, vagy ha nincs kedvünk nagy szexhez, csak maszturbálunk egyet közösen.

Az orál történhet a klasszikus módon, egyikünk hanyatt fekszik, a másik a lábai között hasal. Ezen kívül szeretem még, ha ráül a számra, miközben én hanyatt fekszek. Aztán lehet még olyat, hogy négykézláb áll az egyik fél, a másik pedig hátulról nyalja. Mindkettőnk nagyon élvezetesnek találja még a 69-es felállást, illetve van vibrátorunk, de azzal csak a csiklónkat izgatjuk.

2016. jún. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!