Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A baratnom nem akar ennel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom nem akar ennel tobbet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Èn 18 ő 19, leszbik vagyunk. Ujjazasig megvagyunk de ő nem akar többet. Nem mondja hogy mièrt.

2016. jún. 26. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mit akarsz még ezen kívül?
2016. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Hogyhogy többet?
2016. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Mikor alszik, akkor húzd félre a bugyikáját és nyald ki. :D


Biztos nem fog ellenkezni a kis engedetlen.

2016. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mármint, szószerint csak ujjazás van, klitorisz izgatás sincs, vagy csak a konkrét orális szex hiányzik?


Én ammondó vagyok, hogyha már két felnőtt korba lépett, párkapcsolatban élő ember vagytok, akkor üljetek le megbeszélni. Kérd meg a barátnődet, hogy hallgasson végig, és nyomatékosítsd, hogy semmit sem akarsz ráerőltetni, nem erről van szó, csak hallgasson meg téged. Semmi baj nincs, hogyha nemet mond, de MINIMUM !!! gondolkodjon el rajta. Aztán beszélhetsz az igényeidről, szépen, igényesen tálalva. Nem kérsz sokat, nem szeretnél tolakodni, vársz is rá, de legalább egyszer szeretnéd kipróbálni, milyen az xy dolog. És nem mással, hanem vele, mert őt szereted, vele szeretnéd megoldani.

2016. jún. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagyok leszbi... de egy biztos.. ha vonzónak találok egy nőt, még én is elgondolkodom azon hogy nyalnám ki és kényeztetném a kis gyönyörűséget.

Szóval, vagy nem az, vagy nem talál eléggé vonzónak...vagyesetleg van valakije...akinek talán még pénisze is van. mindenesetre ezt vele kell megbeszélned, nem vadidegenekkel. Te felelsz az életedért, nem más :)

20/L

2016. jún. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!