Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ettől leszbikus vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Ezen a héten céges nyaraláson voltam.

Rövidre fogom: az egyik kolléganőm bekente a hátamat, hogy ne égjen le, és megmasszírozta. Bevallom jól csinálta, de mire észbe kaptam már a hátamon feküdtem, és a melleimet masszírozta. Igazából az egész túl vicces volt ahhoz, hogy felfogjam mi történik. Közben sztorizgatott, és csak azután fogtam fel, hogy mi van, mikor egyszerre elmentünk.


Megbeszéltük, hogy ez kettőnk közt marad. De ez már leszbikussá tesz?


2016. júl. 3. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem teljesen világos! Attól élveztetek el mindketten, hogy a melleidet masszírozta?
2016. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kicsit bõvebben..ettõl hogy a melleidet fogdosta?O.o
2016. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy nő hozzád ér, miért tenne leszbikussá? Pláne, hogy semmi sem tesz azzá, vagy az vagy, vagy nem. Az én hátamat (bár elől nem) is masszírozta már meg férfi, mégsem vagyok heteroszexuális.
2016. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Ha a ferfiak is bejonnek, akkor biszex vagy. Pont.
2016. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

A kolléganőd biztosan leszbi, vagy bi.

A te esetedben inkább baleset történt. Persze ha azóta megismételtétek, vagy más lányokkal is voltál, akkor biszexuális lettél.

2016. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#5-os. Baleset?


-.-

2016. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Amikor két lány hülyéskedik. Igazából viccnek, tréfának fogják fel az egészet. Legalább az egyik résztvevő. Csak sajnos a teste máshogy reagál rá.

Ettől még nem lesz leszbikus, se nem bi.

2016. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7-es: Köszönöm. Valóban így történt. Igazából csak egy kis közös tréfálkozás volt. Csak sajnos a testem máshogy reagált rá.

De szerintem ő biszexuális. Ahogy egymáshoz ért a melleink, túl magabiztos volt. Nem először csinálta.


Hát... érdekes tapasztalat volt. :)

2016. júl. 3. 18:56
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
ha tudod, hogy így történt meg mi van veled miért a kérdés?
2016. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9: Majd ha már volt szexuális tapasztalatod, megérted. :)
2016. júl. 3. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!