Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 22l-vagyok, de nem étem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronai liza kérdése:

22l-vagyok, de nem étem, hogy orgazmus közben állandoan az ejakulácio melett rendszeresen be is pisilek még hozzá elég sok pisi távozik belöem, pedig nem vagyok felfázva ez redszeres szerinted ez mitöl van?

Figyelt kérdés
Nagyon fel tudok izgulni,de orgazmuskor annyira lüktet,hogy nem is ézem,hogy a pisim is távozik mondjuk a páromat nem zavarja aki szintèn lány,de azét várom a váaszokat 22l leszb.
2016. júl. 6. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ejakulalsz mármint ha spriccelsz akkor szokott jönni pisi ,ez termeszetes.
2016. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Amit írsz butaság. Ejakuláció mellett bepisilni? :D

Nem érted, hogyan működik. Az izgatás hatására a Skene mirigyek váladékot termelnek. Többek közt ettől is nedves a puncid. Jelentős izgatás hatására ez simán túltermel ilyenkor nem csak baromi nedves leszel hanem a húgycsőbe is kerül, ami pisilési ingert válthat ki, illetve orgazmus közben kipréseli. HA nem üres a húgyhólyag ezzel együtt távozhat víz a húgyhólyagból. A vizelet 97%-a ráadásul víz. Tehát amikor spriccelsz a húgyhólyagból távozik a folyadék.

2016. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Szia:) én pasi vagyok, de párommal is gyakran megesik ez, ezért írok:) valószínűleg "odabent" felül sikerül megtalálnia a hugyvezetéket, és ez van akinek jobban ingerelhető van akinek kevésbé, és ha ez sokszori nyomás éri akkor megeshet hogy összehúzódás után annyira ellazulsz, hogy nem is érzed már az ingert, persze együttlétkor ez alapból ingerlődik (ezért is kell legtöbbször pisilni utána) tehát hiába nem érzed az még jobban ingerelve van ezért érzed történhet meg valószínűleg:)
2016. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Nálam is ez van, de én úgy oldottam meg, hogy együttlét előtt pisiltem, utána már mehetett minden nem pisiltem be, esetleg egy kis váladék távozott a húgycsövön keresztül, de az már nem az volt.

Bi/l

2016. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!