Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kaptak már rajta szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptak már rajta szex közben?

Figyelt kérdés
Kategóriát figyelembe venni.

2016. júl. 17. 16:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem
2016. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor minek írtál??
2016. júl. 17. 16:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem
2016. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Inen próbafülkében:D 24 fiu
2016. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez a leszbikus kategoria nem a meleg...
2016. júl. 17. 17:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hárman lakunk albérletben egy heteró sráccal és egy csajjal akik NEM egy pár és 3 külön szobában lakunk mind a hárman. A srác normális és még sosem hajtott egyikünkre sem 1 év alatt. Viszont a panellakásnak olyan az elrendezése, hogy a srácé a belső szoba, aminek két ajtaja van és csak vagy az én, vagy a másik csaj szobáján keresztül lehet oda eljutni. Ez mondjuk nem akkora baj, mert általában mind vagy dolgozunk/tanulunk és a srác sem járkál keresztül rajtunk folyamatosan. Ha éjfélkor elköszön tőlem lefekvéskor, akkor van hogy másnap délig ki sem jön, ha nincs sulija.


A lényeg, hogy a barátnőmmel egyszer már ránk nyitott, amikor felcsatolható műpénisszel szexeltünk. Én voltak akin a műpénisz volt és Ő épp diákmunkából jött haza, de gondolom rajtam keresztül akart jönni, mert a másik lánynál (aki heteró) ott volt a barátja. Sötét volt a szobánkban, de amikor kicsit benyitott, meglátta hogy ott dugom a szerelmem az ágyon kutyapózban (és neki háttal voltunk mindketten). Én folytattam a dolgot mintha mi sem történt volna, ő pedig pár másodperc megilletődött bámulás után kiment és inkább a másik oldalról ment be a szobájába. Ilyenkor nyugodtnak kell maradni, ez fontos. A barátnőm nem vette észre, annyira elvolt az élvezettel.


Azóta mindig előzékenyen megkérdezi hogy ha aznap/másnap hogy lesznek látogatóim, vagy kéri hogy szóljak ezekről neki. Anélkül hogy említeni hogy ránk nyitott akkor.

Engem nem zavar, mert nem vagyok szégyenlős kis pi csa és mindketten normális emberek vagyunk

2016. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én többször is rajta kaptam már másokat, de engem még nem.kaptak rajta
2016. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

igen albérletben voltunk 3an lányok, és egy átbulizott éjszaka után bnőmmel elkeztünk csókolózni és amikor felcsatolhatóssal éppen a popsijában jártam benyitott a 3. lány h köszönjön nekünk, de amikor meglátta mit csinálunk pirulva kiment, és azóta nem beszéltünk erről


18/L

2016. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a parasztokat, akik azt hiszik hogy bárhová és bármikor benyithatnak kopogás nélkül, legyen az a paraszt akár egy nagyon közeli családtagom, akár egy nagyon jó barátom
2016. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!