Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus, transzecuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus, transzecuális nő hogyan szeretkezik?

Figyelt kérdés

Én például leszbikusként kedvelem őket, bár nem inkább vonzódás szinten, csak aranyosnak tartom őket. Megkérdezni viszont kicsit kínos lenne, baráti szinten egy hasonlót sem ismerek, ezért jöttem ide.

De el tudom képzelni, hogy például egy szintén leszbikus, cisznemű nő mellett kötnek ki. Viszont, akár tetszik, akár nem, sajnos ott a pénisz... Ilyenkor akkor mit használnak, hogy neki is jó legyen?


2016. júl. 18. 15:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
transzexuális* Bocsánat, elírtam
2016. júl. 18. 15:28
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Milyen köcsög férfi?

Leszbikus transzexuális nőről volt szó.

Ergo olyan aki hetero férfi volt, de mostmár leszbikus nő.

Az mindent kap, csak seggbekúrást nem.

2016. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A transzneműeknél is ugyan úgy meg van a hetero-, homo- és biszexualitás. Ebben semmi újdonság nincs, sem pedig dilizés.


Egy férfi testbe született leszbikus nőről van szó.

2016. júl. 18. 15:48
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Ki hitte volna, hogy a kérdésre kapásból jönni fognak a gyűlölködő, haszontalan válaszok:D

És akkor még a melegek elmebetegek, véletlenül sem azok, akik agresszív vadbarom módjára köpködnek:D de hát így van ez. Bár akit nem érdekel, az miért foglalkozik vele, ezt sose fogom megérteni. Csak akkor ne mondja senki, hogy mi dugjuk a képükbe, mikor ők vannak kiéleződve a legapróbb dolgokra is:D


Mellesleg itt farok már nem igazán van képben a transzszexuális* nőnél. Ugyanis léteznek nemátalakító műtétek.

Innentől kezdve gondolom úgy szeretkezik, mint egy nő, ugyanis a kialakított női nemi szervével képes orgazmust elérni.

2016. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Na jó, veled sem vitatkozom... A szexualitás nem azonos az identitással. Ahogyan cisz nemű nő is lehet hetero, bi illetve homoszexuális, úgy egy transznemű is. Ebben semmi bonyolult. Egy transzszexuális leszbikus nő NŐKÉNT kívánja a NŐKET, nem pedig férfiként.

Tehát NEM heteroszexuális cisz nemű férfi.


Akkor tegyük úgy fel, hogy a nemiszerve még nincs megműtve. :)

2016. júl. 18. 15:54
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Igen hetero ferfi VOLT.

A transzszexualisok azonban nem erzik jol magukat a sajat nemukben, ezert atmuttetik magukat.

Innentol o nem hetero ferfi hanem leszbikus no.

Es a rosszindulatu kommentjeidtol nyugodtan megkimelheted a kerdezot, koszi.

#2 voltam.

2016. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
Akinek farka van, az férfi. Akinek puncija van, az nő. Ennyi.
2016. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Közben töröltettem a nem ide való válaszokat. :)
2016. júl. 18. 16:35
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Te meg élettelen, hogy nincs jobb dolgod, mint itt vergődni :)
2016. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem igaz, hogy ide kell jönni fröcsögni.

A kérdező feltett egy kérdést, erre azonnal bántani kell. Ha nem tetszik, görgess tovább, vagy irány a hetero kategória ahol egy transzszexuális sincs. Na.

2016. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!