Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan közeledjek a leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a leszbikus barátnőmhöz, aki úgy tudja heteró vagyok, mert házas vagyok?

Figyelt kérdés
Leszbikus nők tanàcsait várom.Hogyan, mivel kezdeményezzek?

2016. júl. 23. 08:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha jó barátnó, akkor egy pohár rozé mellett mondd neki, hogy van egy titkos. Biszex vagy.
2016. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ha jó barátnó, akkor egy pohár rozé mellett mondd neki, hogy van egy titkod. Biszex vagy.
2016. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%

Bocsi, én férfiként írok: Azért nem ártana ezt megbeszélned a férjeddel is. Nem demagóg dumát akarok nyomni, mert egy nővel való kalandot én tudnék tolerálni, de tudni szeretnék róla. :)


Amúgy első körben próbálj tőle bármi olyat kérdezni a leszbikusságról, amiből leszűrheti, hogy érdekel a dolog.

2016. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Ha valakihez feleségül mentél, legyen benned annyi tartás, hogy nem csalod meg. Remélem, gyerekeid legalább nincsenek.
2016. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ő meg ha elvett valakit lrgyen benne annyi tartás hogy nem bánik úgy veke mint a kutyával...Te meg 3-as vidd innen a hímsoviniszta gondolkodásod oda ahol tèged kérdeznek.Az öntelt hím egód azt hiszi ez is róla szól.Tudjál róla...Ès ha nincs kedvem szólni róla? Elegem van belőle hogy körülötte forog az életem.Most képzeljétek el, hogy valamit vègre magamért fogok tenni.Ő meg magára vessen, mert az ő hibája. Ès miközben elmondjátok hogy megérdemeltem a viselkedését, jó lenne ha ìrna egy-két tapasztalt leszbikus nő is...
2016. júl. 23. 09:20
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem deritsd ki azt hogy egyáltalán érdekled e úgy .Ha van némi esélyed ,akkor mond azt ,hogy egy ideje már máshogy nézel rá. :) sok sikert
2016. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
Tartsd titokba! Nehogy elmond a férjednek mert abból csak baj lesz!! Ha nem most de késöbb.. Tönkre is mehet a házasságod bele. Tetszel te is a barátnödnek? Lehet hogy nem... Ne mondj semmit addig amíg nem érzed tetszel neki, mert ciki lehet az amúgy jó kapcsolatod vele.. Alkoholt nem ajánlom mint az elözö hozzászóló mert abból is lehet olyasmi amit késöbb egyikötök megbán! Türelem, majd az idö megoldja...
2016. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Mintha már írtam volna, hogy a férjem le van tojva.Erre jön a válasz, hogy nehogy elmondd neki..Köszönöm, hasznos volt. Miért olyan nehéz elképzelni, hogy magasról teszek rá és fel sem merült bennem hogy engedélyt kérjek róla mert NEM ÊRDEKEL !!! Ha mindenki megèrtette akkor jöhetnek a tanácsok is.Itt nincs olyan nő, akivel kezdett már ki más nő, vagy ő kezdett ki mással ? Ha leszbikus nő vagy minek örülnél, mi tetszene , ha össze akarna jönni veled egy nő? Te hogy csinálnád? Ilyen nehezen értelmezhető a kérdés??
2016. júl. 23. 10:35
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus nő vagyok és voltam már házas nővel. Ő kezdte. Először nem tudtam, hogy házas, csak utólag mondta el, valószínű egyébként sem tudtam volna ellenállni. :) Légy önmagad, derítsd ki mi érdekli, izgatja és ez alapján lépj.
2016. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
8%
hívd el magadhoz, félhomály, kellemes lágy zene, egy pohár bor, viháncolás. Utána fogd meg vágd fel az asztalra, tedd szét a lábát, szaggasd le a bugyit róla és nyalj be neki garatig, nyomd fel neki a fél kezedet és spriccelős orgazmusig ujjazd. Ebből érteni fog
2016. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!