Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek Sarah Paulson és Holland Taylor kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
kik ők?
2016. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Két színésznő, együtt vannak és 32 év a korkülönbség közöttük. Sarah 41, Holland Taylor pedig 73 èves. Nem nézed az Amerikai horror sztorit? Sarah abba szerepel, Holland meg a Két pasi meg egy kicsiben.
2016. júl. 23. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit ne mondjak érdekes, van egy kis korkülönbség. Ettől még az idősebb is tarthatja jól magát és kijöhetnek. Sok boldogságot nekik.

Az idősebbet tudtam beazonosítani, de őt is csak azután miután leírtad, hogy melyik sorozatban szerepel :D American horror story-t nem nézek.

2016. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem cukik együtt és Holland Taylor elképesztően jól tartja magát, én nem bukok az idősekre, de ő bejön nekem is. :D
2016. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy boldogok, én nagyon örülök nekik, és bárcsak nekem is lehetne majd ilyen kapcsolatom, hogy én legyek 20-30 évvel fiatalabb :) 16/L
2016. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!