Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőies leszbikusok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies leszbikusok! Nektek személy szerint milyen lány tetszik?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságok is érdekelnének :).

2016. júl. 25. 03:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nőies nők tetszenek attól hogy én is az vagyok. Belsőre szeretem ha valaki nyitott tud lenni a világra. :-)
2016. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a fiúsabbak külsőleg ez alatt azt értem,hogy rövid haj,stílus, a nőies ruhákat ne igen igényelje stb. de belsőleg ne legyen az a full pasis.
2016. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekem is a nőies nők tetszenek. Ami pedig a belsőt illeti, ugyanazt tudnám írni, mint az első válaszoló. :)
2016. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hatarozott nok tetszenek, akiknek a kulseje is ezt sugarozza, gesztusai inkabb fiusabbak... De nezzen ki nonek. Legyen hosszu haja, olyan vagany tipusu. En A "dominans" nokhoz vonzodom, de legyen azert benne finomsag is, erezze magat nonek.
2016. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Külsőre legyen nőies de erős. Belsőre meg legyen irányító, magabisztos
2016. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Külsőre legyen nőies de erős. Belsőre meg legyen irányító, magabiztos
2016. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Belsőleg érzéki,vidám természet.külsőleg nőies,hosszú haj (szőkék a gyengéim).semmiképp sem fiús.
2016. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Általában a nőiesekre bukok, de a mostani párom a soft butch és a chapstick határán van, és imádom. :) Testalkatra is elég fiús, vékony és minden rosszindulat nélkül lapos, de így tökéletes szerintem. :D

Egyébként én nem szeretem a nagy melleket egyáltalán, szóval pont jó. :D

Belsőre nagyon fontos, hogy legyen humora, hogy legyen közös témánk valamint hogy egyáltalán működjön a kémia köztünk.

2016. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Külsőre nőies, sportos, fitnessmodell kategória, de azért a mellek se hiányozzanak. :D Ezen kívül hosszú haj, igéző tekintet, legyen stílusos, igényes, semmiképp sem vulgáris, de szexi. Érezze jól magát magassarkúban és miniruhában is, de akár sportcipőben is. Legyen méltóságteljes, tudja vinni magát, legyen tisztában önmagával és azzal is, hogy szexi, szóval legyen meg az önbizalom is. Ilyen a barátnőm, minden benne van, amit leírtam és az az érdekes, hogy külsőre én is ilyen vagyok, a belsőnk is hasonló, értékrend ugyanaz pl. Belsőleg mindenképp az intelligencia fontos, meg a kiegyensúlyozott belső.
2016. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En az eretebb noket kedvelem (mind kulsore mind belsore), a 30as korosztalyt. Magaval ragad egy szep mosolyranc, en is szeretem a kemeny kezu noket, akiknek a megjenelese valahol picit ...pasis... De megis nő es szeret is az lenni. Legyen eredeti, jozan gondolkodasu, tudjon szeretni es engedje hogy szeressek.
2016. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!