Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az "Orange is the new black"-b...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szivárvány23 kérdése:

Az "Orange is the new black"-ben szereplő Alex és Piper való világban is leszbikusak?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg a sorozatban van bármely másik karakter aki leszbikus a valóságban (is)?

2016. aug. 3. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Attól, hogy egy színésznő/színész meleg karaktert játszik el a szerepe szerint egyáltalán nem jelenti azt, hogy valóban meleg.

Egyébként Alexnek voltak fickói szóval esetleg bi lehet, Piperről semmit sem dobott ki a google csak Zac Efront szóval lehet hogy leszbikus.

Tudom sokat segítettem azzal, hogy "esetleg" meg "lehet".. jobb lett volna ha semmit sem írok, továbbra is kétségek közt vergődhetsz. :/ Hátha jön majd egy oltári nagy fan aki elmeséli az összes karakter élettörténetét. Amúgy könnyen lehet, hogy mind közül valaki leszbikus, a nagy számok törvénye alapján.

2016. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet benne valami. Még az is lehet, hogy Al. leszbi, csak férfiakkal volt, mert éppen olyan szerepet kapott. Amit az 1. mondott fordítva is működhet. De jó lenne, olyan cukik együtt *-* Meg Niki és Red és mhh mindenkiii 😂😂♡♡
2016. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Taylor Schilling-nek volt egy barátnője tavaly (Carrie Brownstein) úgyhogy minimum biszek de én még pasival nem láttam, tehát inkább a leszbikusra tenném a voksom.

Lea Delaria, Samira Wiley, Abigail Savage és Ruby Rose 100%, hogy leszbikusak.

Laura Prepon pedig... Hát állítása szerint hetero de nekem gyanús, hogy legalább egy kis biszex hajlam van benne.

2016. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!