Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagy baj számotokra, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj számotokra, ha egy lánynak nagyon vastag a combja? Vagy nálatok mi számít vastagnak?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nem vagyok elhízva, hanem rengeteget sportolok és edzek, sok éve már, és hatalmasra dagadtak a combjaim. Még sosem kaptam véleményt róla, ezért nem tudom, hogy ezt egy lány mennyire fogadná jól.

25/L



2016. aug. 10. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Ha megmutatod, könnyebb véleményt mondani.

De az izmos comb egyáltal nem mondható dagadtnak 😊. Viszont akkor már inkább az a kérdés, higy a nagyon izmos lányok kinek jönnek be? 😎

2016. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ami annyira izmos, az már kevésbé nőies. Én nem rajongok érte. De ízlés kérdése, mindenki mást szeret.
2016. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
10%

Arányos legyen, annyi kell.

Ha szép kerek mellé a popsid, senki emberfia nem is fogja levenni róluk a szemét.


26/F, képet persze nyugodtan mutathatsz ;)

2016. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

csak a combod, vagy van mellé formás arányos feneked is? :)


23F

2016. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Leszbikus kategória fiúk...
2016. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha van formája, meg arányos, szerintem nem gáz egyáltalán. Én nem szeretem a nagyon izmos lábakat, de ha nőies, és szép, szerintem nincs baj vele. De ezt tényleg csak képpel lehet megmondani.

L

2016. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem a nagyon izmos az esetem de inkább ez mint hogy duci legyél. Szerintem ez simán lehet szexi. (: 21/Bi/L
2016. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
10%
Báázz, most vettem csak észre :D értem már a lepontozást is :D bi/kiváncsi leszbi lányok jelentkezését ugxanitt várom!
2016. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek a vastag combok, sajnos nekem nagyon vékonykák. A húsosabb jobban bejön, mint a nagyon izmos.
2016. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jujj, nekem is eléggé vastagok, pedig tényleg sokat sportolok. bár én így tetszem magamnak, nekem is azok tetszenek, akiknek inkább vastag, mint vékony (persze ne zsírból álljon azért). de ettől még ha minden más rendben van rajtad bárkinek tetszhetsz
2016. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!