Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért ilyen nehéz találni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz találni egy normális lányt?

Figyelt kérdés
Lassan 20 leszek, es leszbikus , es nem azt mondom h lehetetlen de nagyon nehéz, jo pár éve probálok talalni valakit, voltak lányok az eletembe de egyikkel sem sikerült komolyabbra forditani a dolgot vagy nem fogtak meg vagy en nem őket vagy lelkiekben nem passzoltunk . ti h csináljatok,hogy es hol kerestek párt?

2016. aug. 20. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
én is ebben a helyzetben vagyok mint te :( 20L
2016. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi neked a normális lány? (Megjegyzem, hogy attól még, hogy valaki normális még nem biztos, hogy "passzolni" is fog hozzád.)
2016. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, mostanában már itt gyakorin próbálok ismerkedni hátha összejön:D de ha mégsem jön össze már akkoris megérte csak beszélgetni hasonszőrüekkel:D Írhatsz privit ha gondolod 17/L
2016. aug. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, én lennék csidabogár, hogy igazán azok a lányok kötnek le, akik lelkiekben eltérnek az átlagtól, idáig egy ilyennel sikerült összeismerkednem, de úgy néz ki meg várhatok arra, aki passzol is hozzám

19 L L

2016. aug. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet. Ritka az a lány aki a korának megfelelően viselkedik,vagy ne lennének gátlásai. Én már nem keresem, majd jön, valahogy nekem sem jön ez össze:D bár lehet, az én elvont személyiségem is közrejátszik.Nehéz dolog ez.

19/l

2016. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehéz, csak nyitott szemmel kell járni. Én vállaltam magam mindig és ezért is sikerült. Hozzáteszem nőies vagyok külsőre, szóval 100 méterről nem látszik szexuális orientációm. Net az felejtős, általában képgyűjtögetős, levelezőpartnert keresőkkel van tele. Nem is értem, hogy miért képtelenek belemenni egy randiba. Szerintem utcán, buliban, suliban, bárhol jó a terep ismerkedéshez.
2016. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!