Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miert ennyire nehez, talalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ennyire nehez, talalni egy normalis, leszbikus, biszex lanyt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
mert a többiek normálisak...tudod az a normális h fiú a lánnyal nem pedig lány a lánnyal... -,- :D
2014. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
attól is függ neked mi számít normálisnak :))
2014. jún. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Neked mi a normalis? Fejtsd ki egy privat uzenetben!;)
2014. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Válaszolók, ne legyetek már ennyire heteronormatívak...

Bármilyen normális embert nehéz találni amúgy.

2014. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én elég normális vagyok, de azért kíváncsi lennék, te mit tartasz annak. Ha gondolod, írj privit. :)
2014. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Na most leszbikust vagy biszexet?

Én leszbikus vagyok, és nem szívesen jönnék össze biszex lánnyal, tartanék tőle, hogy vagy elhagy valami kanért, vagy félrelép kanokkal, és mindenféle nemi betegséget hurcol haza tőlük.

Olyan nő, aki kanra vágyik, az nekem fura, azzal én nem vagyok egy hullámhosszon.


Továbbá az is kérdés, hogy szerinted mi az a "normális". Írd le, hogy te milyen vagy külsőre, belsőre, és hogy milyen társat keresel, aztán hátha akad jelentkező...

2014. jún. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Minden társkeresés nehéz. Jobban bele gondolva felregisztráltam társkeresőkre és beszélgettem nővel is, férfival is... A 80% -uk, mind a két nemet bele értve, szexuálisan túlfűtött, kalandot vadászó aberráltakból álltak. A nők esetében ez rosszabb volt. Szembe találkoztam és beszélgettem olyanokkal akik egyik kaland után a másikba vetették bele magukat... Most ez szexuális beállításágon kívül, a társkeresőn rengeteg az olyan egy éjszakás kalandra kellesz és kész. Az LMBT-s közösségek meg nekem kicsit belterjesek. Ez egyéni vélemény! Normális leszbikus/ bi lányt találni, hát tényleg nehéz... de egy normális lányt is egy fiúnak nehéz találni a mai világban.
2014. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Azert,Mert heteroknak van kitalalva a vilag:P
2014. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vagy csak az internet névtelensége mögött mindent meg lehet tenni... Inkább az enmberek felfogásával van baj, hogy szexuális beállítotságtól függetlenül az olcsóságra hajtanak!
2014. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!