Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy fogadták otthon mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadták otthon mikor elmondtad, hogy leszbikus vagy? A barátnődet elfogadták?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát én bisex vagyok és nem igazán mertem eleinte elmondani. Csak egy családtagom tudja.
2016. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Nekem a lányom egyszer hazajött, bemutatott egy férfias nőt, felnyírt hajjal, bakancsban, tetkókkal, gusztustalan volt, azzal, hogy leszbikus, és ő a szerelme. Aznap már nem lakott nálunk. Kapott egy félórát hogy összepakoljon, és takarodjon. Ennek két éve.
2016. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem ez nagyon undorító dolog #2. A gyereket úgy kell elfogadni amilyen. Nem pedig így ítélkezni felette.
2016. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Tévedés. A gyereknek úgy kell élnie, hogy a szülő ne szégyenkezzen miatta.
2016. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
#2: Csak remélni tudom, hogy mikor idős korodra egyedül maradsz és rájössz, hogy hibát követtél el, ő ugyanígy fog téged elhajtani a büdös p1csába.
2016. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
5nél a pont!!!! Undorító vagy 2es!!!!! Bármit tesz ,bármit követ el akkor is a gyermekem ,akiért mindent megteszek.
2016. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Akkor mond el otthon, amikor marvel rudsz koltozni es meg tudsz allni a sajat labadon. Ez egy jo tanacs. A #2-es meg nyeljen sunt. :D
2016. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok meleg, de ha egyszer lesz lányom és odaáll elém, hogy barátnője van, nem fogok kiakadni.

Attól még ugyan úgy a lányom lesz függetlenül, hogy fiúkat vagy lányokat szeret.

17L

2016. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

A szülő él a gyerekért, nem a gyerek a szülőért. Az anyám is ilyen: Mikor városban jártunk, és feljött a meleg téma, jobbra-balra kapdosta a felét, hogy te jó ég, ki hall minket. Hát basszus, mit érdekel engem, ki hall minket. Azaz ezt az egyik testvéremmel csinálta, aki meleg, ő mesélte.


Én leszbikus vagyok és nem mondtam el nekik. Nem is szándékozom. Nem rájuk tartozik. Ha itt az idő, befejezem az iskoláimat és állásom lesz, saját lakásba vonulok és önszántamból kilépek a családból. Nekem olyan képmutató emberekre nincsen szükségem. Oldják meg az életüket öregen is nélkülem. :)

2016. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%
#2 Ez nagyon durva volt!!Én ugyan nem bírom a melegeket de ha az én lányom jönne haza azzal hogy ő egy lányba szerelmes, nem b***nám ki a házból.Ez egy nagyon felelőtlen, undorító húzás volt!!Nem hogy támogatnád a lányod, inkább kitagadod.Pedig pont az lenne a dolgod hogy mint szülő támogasd a gyereked!!Remélem mikor neked lesz szükséged rá ő is elzavar majd a p***ába!!
2016. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!