Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen gyakran használtok felcsatolható műpéniszt? Mennyire tartjátok izgatónak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 15:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
15%

Kerdezo!

Ha minden lany elvezne a behatolast akkor nem lenne koztuk meleg!

Vagy epp ilyenkor bujik ki a szog a zsakbol es megiscsak a falloszhianyukat elegitik ki ezzel....?

Akkor a melegseg mind felszinesseg mert bellul megis csak noi hormon tombol aki ferfit akar mert csak egy ferfi tudja igazabol megadni amire egy no vagyik?

2016. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#11


1. Szinte minden nő élvezi a behatolást. Biológia. Ugyanúgy, ahogy szinte minden férfi elélvez a "péniszveréstől", legyen meleg, bi vagy hetero.

2. A lányok nagyon nagy többsége biszexuális, tulajdonképpen alig van köztük full meleg, sőt...

3. A te logikádból kiindulva akkor az a csaj, amelyik szereti, ha a pasija kinyalja, az leszbikus tulajdonképpen?


A homoszexualitás azt jelenti, hogy az adott ember a saját neméhez vonzódik és ennyi. Ettől függetlenül ugyanúgy élvezheti az orális szexet, meg a behatolást is. Vannak hetero férfiak, akik szeretik, ha a lány megrakja őket egy műpénisszel. Ettől ők még heterok. Akkor lennének melegek, ha férfiakkal szexelnének, és a férfi test izgatná fel őket.

2016. szept. 12. 10:20
 13/26 anonim ***** válasza:
51%
Ezt csak azért mondta 11-es, mert azt a logikát követi, hogy csak egy férfi tud normálisan kielégíteni egy nőt...
2016. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13%

Es milyen igaz is!

A termeszet nem teved,csak a melegek...

2016. szept. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

"Ezt csak azért mondta 11-es, mert azt a logikát követi, hogy csak egy férfi tud normálisan kielégíteni egy nőt..."


Én ilyet nem írtam.

Csak azt írtam, hogy egy vékonyka pici ujj olyan, mint egy bébipecs. :D

Persze azzal is ki lehet elégíteni egy nőt, de ha már ujjazás, miért ne lehetne besegíteni szexuális segédeszközzel? Az ujjazás is ugyanúgy behatolás.

2016. szept. 13. 11:19
 16/26 anonim ***** válasza:
18%

Bizony az! Es megint ott tartunk hogy behatolas, tehat megis csak egy ferfi ert hozza mert a termeszetet nem lehet kijatszani!

Ha igazabol meleg egy no akkor ezt nem kivanja, eleg a csikloizgatas is!

Ezt itt olvastam egy meleg no irta , nem En talalom ki!

Mielott vadaskodas erne..

2016. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 gráner andrás válasza:
0%
Ha megismered a valóságot, rájössz, hogy az egészen más! De a felcsatolható nem adja vissza a természete élményt! Persze egy faj fenn tartási ösztön kielégítését hatvan %-ban pótolja! Épp úgy mint a faj fenn tartási ösztön gyakorlat! Amit az egyének 90%-a szex-nek szokott nevezni! A leszbi lányok is szeretik a természetes dolgokat, legalább is addig az ideig, amíg utazhatnak a vágy villamosán! Még akkor is ha nem éppen az esetük az akivel utaznak! A barlangtúra náluk is nagyobb élmény, mint a felcsatolhatós! TENGERPICI
2016. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
15, nem mondtam hogy te írtad, nekem ez jött le :D
2016. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%
Éjjel-nappal viselem,pedig már annyira izgatónak tartom,hogy kidörzsölte a bőrömet!
2016. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
3%

7!

A termeszetes szex az a no-ferfi felallas!

Errol vitatkozhatsz barkivel , de biologiailag ez a termeszetes!

Csak egy pelda! Hogy szaporodjon a Te fajtad ahhoz is kell himivarsejt, amit ferfiakbol nyernek ki es neha a hozzad hasonlo genhibasokba beultetik mert hat ugye a ferfi test az undorito szamotokra , de ilyenkor megteszi, nehogy mar kihaljatok!!

2016. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!