Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akkor ez hogy van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés

Kb fel eve nagyon felizgatnak a leszbikus tartalmu filmek,videok!

Lattam egy ket pozt amit en is szivesen kiprobalnek egy lannyal.

Nem tartom magam biszexnek de akkor lehet az vagyok? Ha ilyen gondolataim

vannak. Ha vannak meg masok is kivancsian varom kinel hogy kezdodott! Privatba is johetnek valaszok! :)



2016. szept. 10. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Van az hogy tetszik egy-egy videó vagy leszbikus kép ahol ép csókoloznak.

Meg van az amikor màr kivàncsi vagy milyen lenne HA...Meg ilyen olyan pózban én azt mondom neked próbàld ki egy olyan személyel aki szintén "kivàncsi fajta" mi bajod lehet? Lehet még meg is tetszik ezt nem lehet tudni.

Én egyik legjobb baràtnömmel beszélgettem elég mély volt a kapcsolatunk és ahogy màs emberek bele szerettem meg õ is belém. Mostanra màr vége a kapcsolatunknak de nem bàntam meg.

2016. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!