Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elmondjam a sógoromnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a sógoromnak, hogy a nővérem telefonjában leszbikus témájú levelezést találtam?

Figyelt kérdés
A beszélgetésből egyértelműen kiderült,hogy viszonya van a nővel,és meztelen képeket is küldtek egymásról.

2016. szept. 17. 18:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Mi köze ehhez a sógorodnak?
2016. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Inessential ***** válasza:
98%
Mit keresel te a telefonjában?
2016. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
"Mi köze ehhez a sógorodnak?" XDXDXD Semmi,azon kívül,hogy a sógorom ugye a nővérem férje! :DÉs kölcsön kértem a telefonját,hogy írjak egy havernak és nem volt kijelentkezve a facebookjából.
2016. szept. 17. 18:11
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne mondd meg még neki. Először beszélj róla a nővéreddel. Mert lehet hogy félre értés. Lehet hármasban csinálják. Előtte gondold át a dolgokat mielőtt cselekszel
2016. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
És ha be volt jelentkezve? Akkor is pofátlanság más levelezésébe beleolvasni. Nem hogy még a spiclit is játszd- a saját testvéred ellen.
2016. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon úgy tűnt,hogy csak ketten vannak. A sógoromról annyi szó volt, hogy a nő kérdezte mikor tud elszabadulni tőle a nővérem.
2016. szept. 17. 18:29
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
És akkor mi van? Nem a te dolgod a nővéred erkölcsét ellenőrizni. Totál semmi közöd hozzá.
2016. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Bakker, saját tesód ellen????
2016. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha elárulod a sógorodnak, akkor te nemcsak patkány vagy hanem egy mocskos vamzer féreg is...
2016. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Tisztára úgy jön ki a dolog kérdező, mintha bejönne a saját sógorod, és így akarnád eltüntetni az útból a nővéred.... Máskülönben miért szaladnál a sógorhoz? Így akarsz bevágódni nála?
2016. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!