Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szakítanátok a barátnőtökkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátnőtökkel a hisztizés miatt?

Figyelt kérdés
A baràtnőmmel 9 hònapja vagyunk együtt. Elèg jòl elvagyunk, de mostanàban nagyon hisztis lett. Kezdetben aranyosnak tartottam ès èlveztem, hogy ilyen, viszont kezd idegesìteni. Ha bàrmi olyan dolog törtènik, ami neki nem tetszik pfff, szakad a hùr ès majdnem öri hari. Viszont a szex nagyon jò vele, főleg a bèkülős szex :D lassan csak az köt minket össze :/ helyre hozhatò mèg? Ti mit csinàlnàtok?

2016. okt. 17. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire nem bírjuk ki egymást, akkor én nem folytatnám.
2016. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Dobnám a francba.
2016. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én velem 3 hónapon keresztül csinálta ezt valaki, 1 után esett le... még egy darabaig tűrtem, aztán 3 hónap után szakítottam
2016. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja, bocsi, most nézem, hogy rossz ligában játszol...
2016. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Maradnék amíg a szerelem el nem múlik.
2016. okt. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten irritál, ha valaki hisztis. Szóval en szakítanek. De elotte próbáld megbeszélni vele, h ez neked nem tetszik es változtasson. Ha továbbra is ilyen marad, akkor dobd ki
2016. okt. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki hogy amit hosztit levág az sok!Persze innen könnyü mondent írni ,de ha már nem is értel úgy iránta akkor dobd.Lesz jobb :)

21LL

2016. okt. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de ha téged igen, akkor lépj ki a kapcsolatból.Ami nem megy azt kár erőltetni.
2016. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szakítanék. Ha ennyire nehezedre esik elviselni a hisztijeit (egyébként én sem tudnám elviselni), akkor jobb, ha még most tisztázzátok a helyzetet. Ha szereted, akkor esetleg ülj le vele beszélni erről (ha erre még nem került sor), de tégy úgy, ahogy jónak látod. Ne húzzátok egymás idejét, ha nem jó mindkettőtöknek.

L/22/bi

2016. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat mindenkinek, mèg akik heteròk is ès vàlaszoltak!

Kicsit megnyugodtam, hogy màs sem szereti a hisztis nőket vagy, hogy kb màs is ùgy làtja a dolgokat mint èn. Az a baj, hogy eleinte nagyon szerelmes voltam belè ès minden amit csinàlt aranyosnak tűnt, most viszont sok...ès rossz is hogy kb minden az ő akarata szerint kell, hogy törtènjen. Màr pròbàltuk ezt megbeszèlni, akkor is èn jöttem ki rosszul, hogy nem tudom elfogadni a hibàival együtt. De muszàj lesz mègegyszer felhoznom a tèmàt :(

2016. okt. 18. 16:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!