Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Köztetek is van olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek is van olyan, aki csak a fiúsabb, rövidhajú, tomboy lányokhoz vonzódik?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejönnek a rövid hajú, vagány külsejű csajszik/nők, főleg azok akiket tétován borít. Nem is hiszem hogy tudnék vonzódni egy nagyon nőies lányhoz. Szerintetek ez gond?

2016. okt. 30. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
tudsz küldeni egy képet h mire gondolsz?
2016. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Inkább aza gond, hogy erre vadidegenektől vársz megerősítést. Felőlem neked a transzik is bejöhetnek, légy boldog azzal, aki neked megfelel és kész.
2016. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok vele :D Hiába öltözködöm lányosabban, belül fiús vagyok. De a tomboyokért megõrülök. A normális hosszú hajú lányok valahogy nem vonzanak
2016. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hm. Én nem tudom megfogalmazni kihez vonzodom, de azt tudom hogy az ilyen animes kis emo shy uke fazonok nagyon bejonnek. Pár tomboy is, ami azért fura mert én is az voltam/vagyok. Vagy mi. Mostanság nem nézek ki annyira fiusnak. De tudom hogy sem a szőkék sem a hosszú hajú lányok nem jönnek be. De egy vállig erő vörös vagy extrém hajszinu lanyert ölni tudnék :'D

18/Bi/L

2016. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem nagyon nagyon tetszenek a fiús lányok :D a nőiesek egyáltalán nem, bár én az vagyok. illetve biszex, de összességében jobban vonzódom fiús lányokhoz, mint a pasikhoz.



miért lenne gond, hogy neked ők tetszenek? hülye kérdés :D

2016. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem csak és kizárólag, de énnis nagyon szexinek tartom őket. De a félhosszú hajú, SZTK keretes rocker csajokat is :D

Viszont az ilyen sminkelős, hosszú hajű, abszolút nőies lányokat én sem igazán.

2016. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Akinek van kedve ismerkedni, beszélgetni, irjon :)


20/l/l

Bp.

2016. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond mindenkinek más jön be.Nekem pl pont a nőisebbek bár én pont fiús vagyok .Aki akar írhat !:)
2016. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem gond:D Mindenkinek más az "ideál":D Én pl inkább a nőies lányokhoz vonzódom:)

Írjatok, ha van kedvetek:3 14/L

2016. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is csak a fiús lányokhoz vonzódom. És nem gondolom, hogy ez baj lenne.
2016. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!