Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, ti járnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, ti járnátok biszex lánnyal?

Figyelt kérdés

Ha nem járnátok akkor miért nem?


Kort is írjatok kérlek :)

Köszönöm.



2016. nov. 3. 14:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Ha biszex ha leszbikus az mindegy legtöbb esetben. Miért ne tudna egy bi megbecsülni? És egy leszbikus is megcsalhat. Akit szeretünk nem hagyunk el akàr bi akàr nem.

17.L/Bi

2016. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%

Regebben azt mondtam volna hogy persze, miert ne, de azota volt egy rossz tapasztalatom, elegge fájdalmas es szar érzés volt, hogy csak ugy egyik napról a másikra dobva lettem egy srac miatt...


Elore mondta a lany hogy előfordulhat, de mivel semmmi problema nem volt a kapcsolatunkban, nem hittem volna hogy meg is történik majd. De elfogadtam, o igy van összerakva, de megis bosszantó volt, hogy semmit nem tehettem a helyzet ellen.


Szoval azota inkabb nem a válaszom a kérdésre, ugy tisztább ha egyertelmuek az érzések es a vágyak.


Nem a hűséggel volt gond, félreértés ne essék, teljesen korrekt volt a szakítás, megcsalás nelkul, szoval nem akarom megsérteni a biszexeket.


20/l/l

Bp.

2016. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%

Ez egy elég összetett dolog nálam. Először is: Ha nagyon beleszeretek, akkor igen. Például, ha sokáig votlunk barátok és belébolondulok.


De alapvetően nem. Nem ismerkedem (párkapcsolati célból, barátilag meg simán) biszexuális emberekkel és nem a megcsalás dilemma miatt, hanem mert számomra rendkívül taszító a gondolat, hogy előttem ki tudja mennyi férfivel volt és elégítették ki. Egyszerűen így nem akarnék hozzáérni, elmúlik teljesen a varázsa. Nyilvánvalóan a szerelem erős, valószínűleg az adna valamennyi löketet ennek áthidalására. De ez van, bár még nem kerültem ilyen helyzetbe, mert az előző és a mostani párom is leszbikus.


17/L/L

2016. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
én elösször úgy voltam vele, hogy biszexel soha, de aztan megismertem egy lányt, totál bele szerettem, de csak azután derült ki, hogy nem leszbikus, amikor már mindegy volt.. Már egy ève vagyok vele együtt. Szerintem a szexualitás nem feltétlenűl befolyásolja az embert, hogy mennyire hajlamos a megcsalásra, ez inkább termèszet kèrdése. (persze most jöhetnek a kommentek, hogy "dehát hiányzik neki, hogy pasival/csajjal legyen" - nem, ilyen nincs. :) Ha valaki szeret valakit akkor nem így gondolkodik, mert akkor eszèbe se jut mást megkivánni.Az olyan emberek csak kifogasokat keresnek a hűtlenségükre. :)
2016. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%

természetesen igen :)

24l

2016. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Na emiatt nehéz ismerkedi leszbikkel... Azt hiszik, h megcsalnam vagy elhagynám oket egy pasi miatt, de errol szo sincs. Ha szerelmes vagyok az illetőbe, akk mas ember nem erdekel, mindegy, h milyen nemű. Igaz, h vannak ilyen biszexek is, de nem mindenki ilyen es egy leszbikus is elhagyhat vagy megcsalhat. Oké, ha a PÁROM szeretne nyitott kapcsolatot lehetséges, h bele mennek (bár meg nem volt erre példa), de magamtól biztosan nem jutna eszembe. Szóval nem kell diszkriminalni a biszexet, az embertol fugg, h milyen, nem a szexuális iranyultasagatol :)


L/bi

2016. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%

Azért az olyan válaszokon, mint a 2. és 3., nagyon tudok röhögni.

Bőven megcsalhat a leszbi is, megcsalhat a biszex is, nem azért csal meg a biszex pasival, mert biszex, hanem mert egy gerinctelen féreg. Ne legyünk már korlátoltak ennyire basszus. Aki meg a megcsaládstól fél, alapból senkivel se kezdjen kapcsolatot, hanem az önértékelését gyúrja egy tolerálható szintre.

2016. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

Húú a sok ellenvélemény láttán kicsit szomorú lettem :(

Én sosem csalnám meg az aktuális barátnőmet, bár igaz, hogy még fiatal vagyok ehhez, de csak azért mert éppen faxhiányom van, biztos h nem csalnám meg. Egy párkapcsolat, együtt kell megoldani a problémákat, és nagyon sokféle megoldás is van. Pl megkérném a barátnőmet, hogy dugjon meg felcsatolhatóssal, vagy mű-vel az öve nélkül. Ha sehogy sem fűlne a foga a dologhoz, akkor hát és maszturbálnék, de nem kezdenék pasival, csak mert olyanom van, aztán ha elmúlik az érzés, akkor megint elhagyom azoknak a mű dolgoknak a használatát, de ez nem azt jelentené, hogy elhanyagolom őt! Végig ott lennék mellett és foglalkoznék vele szexuálisan is, ugyanúgy ahogyan eddig.

15/L/bi

UI.: lehet, hogy rossz tapasztalaitok vannak, de nem mindig erre kell hagyatkozni, ismerkedjetek bátran, kérjétek ki erről a véleményüket :) nem muszáj elsőre beadni a derekad, faggasd ki bátran a célszemélyt ;) :D

2016. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
28%

Nem járnék biszex lánnyal,mert

bár tagadják, de egyik sem akar soha semmi komolyat nővel.Ha mégis összejön valami elöbb-utóbb úgyis rájönnek,hogy ők igazából a pasikat szeretik és lelépnek. Én pedig nem akarok senkinek a pótléka,lelkiszemetese lenni.És a gondolat is taszít,hogy előttem férfival volt.Én azt mondom, a biszexek biszexekkel jöjjenek össze,a leszbikusokat pedig hagyják békén.

2016. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Igen járnék. 17/L
2016. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!