Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miben változott a kapcsolatod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változott a kapcsolatod a szüleiddel miután felvállaltad magad?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon szoros a kapcsolatom velük,de azt hiszem ideje lenne elmondanom, hogy leszbikus vagyok. Érdekelnének a ti történeteitek,hogy hogyan,miben változott meg a szüleitek,testvéreitek hozzáállá miután előbújtatok.

24/L



2016. nov. 14. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok,semmibe nem vàltozott meg a kapcsolatunk. Ugyanolyan mint előtte.

22/l

2016. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a testvérem tudja, ő örült neki! Azóta még szorosabb lett a kapcsolatunk, mert bizalmamba fogadtam ezzel. Ami szüleimet illeti, ők nem tudnak róla és nem is áll szándékomban valaha is elmondani nekik, hogy biszexuális vagyok. Esteleg ha komoly kapcsolatom lesz egy lánnyal és nagykorú leszek, de még az se biztos, nagyon homofóbok.
2016. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És én nem is állok túl közel hozzájuk nem túl jó a kapcsolatunk így sem, ezért sem mondom el
2016. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Lány: -apa, leszbikus vagyok!

Apa: -mi???? Az én lányom nem lehet leszbikus!!!!!

L: -de te, és apu is melegek vagytok!

A: -és mi vagy te valami kib.szott homofób?

2016. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Anyunak pár napja mondtam el. Azóta sokkal jobb a kapcsolatunk. Húgom tudja kb. 2 éve, vele nem vagyok túl jóban és valamilyen szinten ő úgy érzem elítél engem. Apu meg mama bem tudja még.

24L

2016. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nálam mindenki tudja h biszex vagyok és nem is bánják semi gáz nem volt belőle mondjuk nekem jófejek a szüleim ilyen szempontból 19/L/BI
2016. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos családja válogatja.

Nekünk mindig rossz kapcsolatunk volt a szüleinkkel, mindkét bátyám folyamatosan pszichológushoz, pszichiáterhez jár, sajnos rám is férne némi, ráadásul az egyik bátyám meleg, így megtapasztaltam milyen az itteni hozzám hasonlók sora.

Ikerházunk van, a bátyám át lett száműzve a másik házba, nem hozhat haza soha senkit mindig ki kell vennie egy hotelszobát, ha éppen feljön Szegedről a barátja és társai. Anyám a háta mögött becsmérli, lehorja, hogy a melegek kétszeresen is pedofilok (ez aztán a logika barátom), közben meg amúgy hozzáteszi, hogy de hát ő egy elfogadó ember. Itthon sajnos csak megy a jópofizás mindenki felé, 0 mögöttes tartalommal. :/ Tehát eszemben sincs ilyeneket elmondani, egyáltalán nem a szüleimre tartozik a MAGÁNéletem.


De a bátyámnak egy hete mondtam el, és nem volt különösebben meglepő reakciója. Úgy beszélt tovább, mintha általános dolog lett volna, bár az anyám már 4 éve arról faggatta őt, hogy ugye én nem vagyok leszbikus, tehát biztos elég sok szó volt már rólam a hátam mögött. Nem tudom, a gaydar miatt vagy miért... Csak azt remélem, hogy a szüleimnek nem köp be. :)

2016. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szüleim és a testvérem is elfogadott így. 17/L
2016. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Közel 2 éve mondtam el, hogy biszexuális vagyok. Anya kicsit sem fogadta jól. Azt mondta, hogy válasszak, hogy hetero vagy homoszexuális vagyok, nem értette, hogy ez nem így megy. Azóta heti téma a szexualitásom. Én sem vihetek haza senkit, a batárnőmről sem tudnak, pedig most volt az első évfordulónk a múlthéten. Elég rossz így élni, de remélem, ha elkezdem az egyetemet minden megváltozik.


19/l/bi

2016. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2021. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!