Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Számotokra gondot jelent ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra gondot jelent ha a jelenlegi párotok tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

4 hònapja vagyunk együtt a baràtnőmmel, nekem ő az első nő az èletemben. Sosem feküdtem mèg le nővel, a baràtnőmnek viszont elèg sok partnere volt màr. Igazàbòl nem is èrtem mièrt van velem :( nagyon aranyos, azt mondta annyi időt ad amennyit csak szeretnèk, ès az első pàr alkalomkor nem is vàr el tőlem semmit. Èn mègis nagyon izgulok, nem akarok neki csalòdàst okozni...ti mit vàrtok el a legeslegelső együttlètnèl? Legyen mindenhol csupasz?vagy? Mire kell odafigyelni,hogy neki is jò legyen? Azèrt jò lenne ha èn is viszonoznàm nem? Csak nem akarok bènàskodni :( nàlatok, hogy törtènt a legelső együttlèt? Nem akarom ezeket az aggodalmaim vele megosztani, màr ìgy is elèg sokat tett èrtem. Csak leakarom nyűgözni, mert ùgy èrzem nagyon beleszerettem. Szòval nagyon tùl aggòdom a dolgokat??

Egyèbkènt szerintetek ha valakinek eddig sok pàrkapcsolata volt ès sokszor a megcsalàs is jelen volt a rèszèről a kapcsolatokban, kèpes valakièrt megvàltozni? A baràtnőmről van szò :/ a baràtitàrsasàgom szerint csak hülyìt ès amint megkapna elhagyna stb...viszont ùgy èrzem velem màs, ès tènyleg csak olyan aranyos meg cuki. Szòval szerintetek mit csinàljak? Bocsi, ha hosszù lett, meg ha elèg nyavalygòs csak jòl esett kiìrni magambòl :D lehet pszihològushoz kellene jàrnom :D hehe vicc ;) 21L



#szex #félelem #együttlét #aggodalom #tökèletlenből tökèletest #jò lenne sokszor nem agyalni annyit a dolgokon #köszi ha vàlaszolsz #rendes tőled ha elolvastad
2016. nov. 22. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Írtad ,hogy igencsak tapasztalt akkor majd ő irányít,te csak bízd rá magad.

Ha szereti ,hogy csupasz legyél,akkor legyél az talán neked is kellemesebb.

Ha viszonozni szeretnél az úgy is jön magától pláne ha szereted is,de bármit is mond figyelj oda rá!

Nekem nem okoz gondot ha a másik fél tapasztalatlan.

2016. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez volt. Nekem az első, neki meg sokadik.

Csak spontán volt. Úgy alakult. Csak azt tudom mondani, hogy ne parázz, és egy KICSIT legyél önző. Ha ő ad, akkor csak azzal foglalkozz, hogy neked jó legyen, ha akarja, majd úgyis mondja, vagy irányít, hogy hogyan ;)

Bízz benne!

2016. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a vàlaszokat! Tènyleg jòl estek! Segìtettek is!
2016. nov. 22. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!